ثبت آگهی

بررسی کامل بازی کلش رویال

۱۳۹۸/۰۷/۲۹

عکس اصلی مقاله

 

خرید و فروش کلش رویال

بررسی بازی کلش رویال

در صورتی تجربه بازی کلش آف کلنز را داشته باشید کلش رویال محیط نسبتا آشنایی برای شما خواهد بود.  در ابتدای کار در 7 مرحله تمرینی طرز استفاده از کارت ها به شما آموزش داده شده و سپس وارد بازی اصلی می شوید. در صورتی که به صورت سریع به بررسی بازی کلش رویال بپردازید متوجه سادگی منوی آن شده به طوریکه همه امکانات در یک صفحه گنجانده شده و به صورت اسلاید برای شما به نمایش درخواهد آمد.

نیروهای بازی در سه گروه جای گرفته که در ابتدا هیچ کارتی از آنها را در اختیار ندارید و به تدریج کارت های آن سه نیرو را دریافت می کنید. شما برای شروع با 8 کارت وارد بازی شده و در هر قسمت می توانید این 8 کارت را جایگزین کنید.

بررسی بازی کلش رویال نشان می دهد هدف در این بازی از بین بردن برج های دشمن به وسیله نیروها است. که بنا به سطح نابودی تاج دریافت خواهید کرد. نکته ی مهم در این بازی این است که تنها حمله به حریفان ملاک نیست و باید در برابر حمله آنها نیز آرایش دفاعی بگیرید.

توجه داشته باشید که انتخاب حریف به صورت تصادفی است و چنانچه حریف شما دارای کارت های قوی تری باشد شما را شکست خواهد داد. بسیاری از کاربران پس از آشنایی نسبی با بازی به جای هزینه روی اکانت خود اقدام به خرید رویال می کنند که راه حل منطقی به نظر می رسد. برخی کاربران نیز با رسیدن به سطحی از پیشرفت با فروش رویال خود کسب درآمد می کنند.

پس از پایان هر نبرد صندوقی از جوایز به شما داده می شود که برای باز کردن آن می بایست 2 ساعت صبر کنید. بررسی بازی کلش رویال و مقایسه آن با کلش آف کلنز نشان می دهد طراحی این بازی نیز به گونه ای است تا کاربر به خرید جم ترغیب شود.

همه چیز درمورد کلش رویال

بررسی بازی کلش رویال نشان می دهد سوپرسل سیاست پرداخت کن، بازی کن را همچنان در دستور کار دارد

 

میدان نبرد بازی دو بخش شمالی و جنوبی دارد که در ابتدا شما مالک نیمه خودتان هستید و در صورتی که برج های کناری دشمن را از بین ببرید کمی از مناطق دشمن را نیز تصرف خواهید کرد.

 بررسی بازی کلش رویال گویای این موضوع است که همیشه نبرد شما و رقبا برنده نخواهد داشت بلکه گاهی اوقات در زمان 3 دقیقه بازی برنده نداشته و به وقت اضافه می رود و پس از آن نیز اگر کاربری برنده نشود هیچکدام جایزه ای دریافت نخواهند کرد.

با رسیدن سطح شما به 2 و 3 امکان انتخاب نام و اضافه شدن به کلن برای شما فعال می شود و یکی از موارد جالب کلش رویال در این است که می توانید با افراد کلن خود نبرد دوستانه برگزار کنید.

در دقایقی که ما به بررسی بازی کلش رویال می پرداختیم وجود نکات ریز فراوان در بازی واقعا شگفت انگیز به عنوان مثال در طول مبارزه در 2 دقیقه اول اکسیر به طور عادی رشد می کرد اما در 1 دقیقه آخر سرعت آن دوبرابر شد بنابراین حتما به طور پیوسته در سایت ای مرتبط به یادگیری موارد بازی بپردازید و در اوقات بیکاری بررسی بازی کلش رویال را فراموش نکنید.

بررسی بازی کلش رویال از لحاظ صدا و گرافیک

کلش رویال به نسبت کلش آف کلنز در بحث گرافیک پیشرفت خوبی داشته و کاراکترهای بازی به خوبی طراحی شده اند. طراحی های انجام شده در بازی به همراه جزئیات بوده و حس خوبی را به بیننده منتقل می کنند.

موسیقی و آهنگسازی بازی از سبک سایر محصولات سوپرسل پیروی می کند و جذابیت خوبی دارد. صداگذاری و افکت ها بر روی اتفاقات بازی جالب و زیباست و خبری از باگ های رایج نیست.

در کلش رویال توجه ویژه ای به بازی از لحاظ گرافیک و صدا شده است.

 

بررسی بازی کلش رویال در مقایسه با کلش آف کلنز

در کلش رویال نیروهای زیادی از کلش آف کلنز حضور دارند به عنوان مثال بارباریان و جاینت و والکری. اما اساس کار با کلش آف کلنز متفاوت است. در کلش رویال شما باید هم در بحث تدافعی هم در بحث تهاجمی فعال باشید در صورتی که در کلش آف کلنز این موضوع متفاوت است.

برای برتری در مقابل حریفان باید استراتژی داشته باشید. بررسی بازی کلش رویال ثابت می کند هیچ استراتژی وجود ندارد که همواره برنده باشد بنابراین در نبردهای دوستانه به تست استراتژی های مختلف بپردازید.

همان طور که گفته شد پس از هر پیروزی صندوقچه ای در اختیار شما قرار می گیرد شما می توانید با خرید جم سرعت باز شدن صندوقچه را افزایش دهید اما در صورتی که به بررسی بازی کلش رویال بپردازید متوجه می شوید خرید رویال دیگران به نسبت خرید جم صرف بیشتری خواهد داشت چرا که با خرید جم و تخصیص کارت ها بازهم کنترل تمام امورات به دست شما نیست اما با بررسی اکانت های در معرض فروش می توانید رویال مورد نظر خود را انتخاب نمایید. هرچند لازم است در خرید و فروش رویال دقت کنید تا اکانت خود را از دست ندهید.

ضمن اینکه سوپرسل به طور پیوسته به بررسی بازی کلش رویال می پردازد و نسبت به مسدود کردن اکانت های مشکوک اقدام می کند بنابراین فروش رویال و یا خرید آن از سایت های مطمئن خیال شما را از مشکلات احتمالی راحت می کند.

داشتن استراتژی درست در بازی کمک زیادی به پیروزی خواهد کرد.

 


تاریخچه کلش رویال

در مقاله تاریخچه کلش رویال به بررسی کامل این بازی پرداخته ایم که خلاصه ای از تاریخچه در ادامه شرح میدهیم.

سوپرسل پس از عرضه موفق بازی کلش آف کلنز درصدد این بود تا بازی دیگری با همان سبک اما ساختار کلی متفاوت عرضه کند که نتیجه آن کلش رویال گردید. اجرای بازی به صورت عمودی بوده که با اسکرول به بخش های مختلف آن دسترسی خواهید داشت. پایه اصلی بازی بر روی کارت های مخصوص ساخته شده که به صورت کلی دارای 3 دسته بندی هستند و با ورود به بخش مبارزه بلافاصله به یک کاربر آنلاین متصل خواهید شد و همین موضوع باعث شده تا بازی به طور کلی با کلش آف کلنز متفاوت باشد.


 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس