ثبت آگهی

تاریخچه کلش آف کلنز

۱۳۹۸/۰۸/۰۱

عکس اصلی مقاله

خرید و فروش کلش آف کلنز

کلش آف کلنز

شاید کمپانی سوپرسل هیچگاه تصور نمی کرد یک بازی روی پلترفرم موبایل از چنین محبوبیتی برخوردار شود. کلش اف کلنز در سال 2012 برای سیستم عامل آی او اس و در سال 2013 برای سیستم عامل اندروید منتشر شد. تاریخچه کلش آف کلنز نشان می دهد ابتدا سازندگان نام Clash Of War را برای این بازی انتخاب نمودند که پیش از انتشار به Clash Of Clans  تغییر پیدا کرد.

نقطه پررنگ تاریخچه کلش آف کلنز به سال 2016 برمی گردد جایی که کمپانی سوپرسل 73% سهام خود را به شرکت چینی تنسنت واگذار کرد و حالا این شرکت تعیین استراتژی های سوپرسل را به دست گرفته است.

کلش آف کلنز تاثیر زیادی بر روی کمپانی سوپرسل گذاشت به طوری که سوپرسل پیش از ارائه آن، بازی Hay Day را عرضه کرده بود که پس از موفقیت چشمگیر کلش این بازی نیز روند رو به رشد زیادی را تجربه کرد. البته تاریخچه کلش آف کلنز نشان می دهد سایر بازی های سوپرسل مثلا کلش رویال نیز به تبع کلش آف کلنز محبوبیت زیادی را تجربه کردند.

Ilkka Paananen مدیرعامل سوپرسل با ساخت این بازی نام خود را در کمپانی سوپرسل و تاریخچه کلش آف کلنز جاودانه کرد.

بسیاری از کاربرانی که قصد شروع بازی را دارند به جای استارت از صفر اقدام به خرید کلش دیگران کرده تا بدین شکل زودتر شد نمایند.

با گذشت 7 سال از ارائه کلش آف کلنز همچنان این بازی جزء 10 بازی پرطرفدار دنیاست.

اعداد در تاریخچه کلش آف کلنز

تاریخچه کلش آف کلنز مملو از آمار و ارقام درخشان برای سوپرسل است به عنوان مثال کلش آف کلنز در اپل استور رتبه اول بیشترین هزینه توسط کاربران را به خود اختصاص داده است.

کلش آف کلنز بالغ بر 500 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است.

روزانه حدود 3 میلیون دلار درآمد حاصل از این بازی به حساب مدیران سوپرسل واریز می شود.

در مقطعی از زمان "جورج یاو" از  چین لقب بهترین بازیکن کلش آف کلنز را به خود اختصاص داد و توانست نام خود را در تاریخچه کلش آف کلنز جاودانه کند.

جورج یاو در دوره ای توانست با عنوان بهرین بازیکن کلش آف کلنز نام خود را در تاریخ جاودانه کند.

تاریخچه کلش آف کلنز در ایران

در ایران تاریخچه کلش آف کلنز داستان جالی دارد. اوج محبوبیت کلش آف کلنز در ایران بین سال های 93 الی 96 بود جایی که خرید و فروش کلش آف کلنز در حد بازار خودرو پررونق بود. در آن زمان تعداد کاربران فعال کلش آف کلنز چیزی در حدود 6 میلیون نفر تخمین زده می شد و روزانه حدود 50 میلیون تومان وجه از حساب کاربران ایرانی برای این بازی پرداخت می شد. که البته این مبلغ سوای از مبالغ جابجا شده بین کاربران برای خرید کلش، فروش کلش، خرید کلن و ... بوده است.

کلش آف کلنز به نوعی طراحی گردیده که کاربر برای پیشرفت در آن مجبور باشد روزانه زمان زیادی را صرف این بازی نماید به همین علت کاربران تازه کار برای میانبر در پیشرفت اقدام به خرید کلش سایر کاربران می کنند. در این بین کاربران دیگری هستند که ممکن است از روند بازی خسته شده و یا قصد داشته باشند با خرید کلش با مرتبه بالاتر سریعتر پیشرفت کنند. این کاربران اقدام به فروش کلش خود کرده و بدین شکل همچنان بازار خرید و فروش کلش آف کلنز جریان دارد.

با مراجعه به تاریخچه کلش آف کلنز میبینیم تا به حال مسابقات رسمی برای این بازی برگزار نشده است. اما در اوایل مارچ 2019 سوپرسل خبر برگزاری مسابقات 1 میلیون دلاری کلش آف کلنز را اعلام کرد که در مراحل پایانی 8 تیم اصلی باید باهم به رقابت بپردازند. به محض اعلام این خبر خرید و فروش کلش آف کلنز مجددا به اوج رسید چرا که کاربران بسیاری اقدام به خرید کلش قوی برای تشکیل که کلن قوی تر، و کاربرانی که اکانت های متعددی داشتند اقدام به فروش کلش نمودند.

کلاهبرداری در کلش آف کلنز

عطش رسیدن به رتبه های بالا و کلن های قوی باعث شده تاریخچه کلش آف کلنز دارای نقاط تیره ای نیز باشد.

بسیاری از کاربران با مشاهده اکانت های سایر کاربران که دارای رتبه های بالا بوده ترغیب به خرید کلش آنان می شوند. بعضا دیده شده با انجام معامله اکانتی برای کاربر ارسال نمی شود و پول شخص از دست می رود. اما باید توجه داشت معاملات شخص به شخص در بستر اینترنت نیاز به یک واسطه امن که دارای مجوزهای لازم است دارد و سایر معاملات ریسک بالایی دارند. چه بسا کاربران بسیاری نیز که قصد فروش کلش خود را دارند با معامله با یک شخص ناشناس اکانت خود را از دست داده اند و معاملاتی از این دست در تاریخچه کلش آف کلنز بسیارند.

بنابراین توصیه ما به شما این است در صورتی که قصد خرید و فروش کلش آف کلنز خود را دارید با استفاده از وب سایت های مطمئن و دارای مجوزهای لازم ریسک این معامله را به حداقل برسانید.

کلش رویال از دیگر محصولات سوپرسل و در سبک کلش آف کلنز است که در مقالات بعدی به بررسی نی بازی جذاب نیز خواهیم پرداخت.

یکی از راه های پیشرفت سریع خرید یک کلش قوی است.

 


بررسی بازی کلش آف کلنز

جهت بررسی کلش آف کلنز میتوانید مطلب بررسی کامل بازی کلش آف کلنز را مطالعه کنید، در ادامه خلاصه ای از این بحث را قرار دادیم.

یک بازی استراتژیک محسوب شده که در آن کاربر می بایست یک قلمرو اختصاصی برای خود ایجاد کرده و با ابزارهایی که در اختیارش قرار می گیرد اقدام به توسعه آن قلمرو نماید. بررسی بازی کلش آف کلنز نشان می دهد موفقیت در آن بدون اتخاذ یک استراتژی دست غیرممکن است و برای رشد باید برنامه ریزی دقیقی داشت.

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس