ثبت آگهی

بررسی کامل بازی کلش آف کلنز

۱۳۹۸/۰۸/۰۲

عکس اصلی مقاله

خرید کلش ، فروش کلش

بررسی بازی کلش آف کلنز

کلش آف کلنز یک بازی استراتژیک محسوب شده که در آن کاربر می بایست یک قلمرو اختصاصی برای خود ایجاد کرده و با ابزارهایی که در اختیارش قرار می گیرد اقدام به توسعه آن قلمرو نماید. بررسی بازی کلش آف کلنز نشان می دهد موفقیت در آن بدون اتخاذ یک استراتژی دست غیرممکن است و برای رشد باید برنامه ریزی دقیقی داشت.

بررسی بازی کلش آف کلنز گویای این مطلب است که همه دشمنان درصدد تخریب تاون هال شما هستند پس با قرار دادن آن در مرکز بیس خود از تخریب آن تا حد زیادی جلوگیری کنید.

حتما از بخش تمرین اتک بازی استفاده کرده و قبل از حمله استراتژی خود را امتحان کنید. بررسی بازی کلش آف کلنز موید این حقیقت است کاربرانی که از این بخش استفاده می کنند درصد پیروزی بالایی در نبردهای خود به دست می آورند.

به صورت کلی یک اکانت کلش آف کلنز با بررسی 4 آیتم ,Town Hall Builder Hall Level , Experience Level  Hero Level قیمت گذاری می شود. در صورتی که شخصی قصد خرید کلش داشته باشد با بررسی آیتم های زیر می تواند ارزش حدودی یک اکانت را تعیین کند همچنین کاربری که قصد فروش کلش خود را داشته باشد باید آیتم های یاد شده را در معرفی اکانت خود عنوان کند.

بررسی بازی کلش آف کلنز نشان می دهد در صورتی که قصد پیشرفت سریع تر در این بازی را دارید باید حضور در یک کلن قوی را در دستور کار خود قرار دهید. حضور در یک کلن قوی باعث می شود دریافت کمک از سایر دوستانتان در مواقع ضروری یاری رسان شما باشد.

نکته ای که در بازی باید مد نظر قرار دهید این است که بر اساس آپگریدها و امکانات خود در لیگ های مناسب قراربگیرید با بررسی بازی کلش آف کلنز به این نتیجه خواهید رسید که گاهی اوقات لیگ های پایین تر برای شما مناسب ترند.

بررسی بازی کلش آف کلنز نشان می دهد هزینه متوسط برای این بازی هفته ای 200 دلار است.

امنیت کلش

برای صرفه جویی در وقت و هزینه از ربات های متفرقه استفاده نکنید. جدای از بحث کلاهبرداری های رایج که در قبال دریافت پول رباتی به شما تحویل داده نمی شود، سوپرسل به شدت روی این موضوع حساس است. ربات های سوپرسل به صورت مداوم به بررسی بازی کلش آف کلنز پرداخته و استفاده کنندگان از ربات ها را بن می کنند. مورد بعدی کاربرانی هستند که به صورت اشتراکی از یک اکانت استفاده می کنند و باید این مورد را یادآور شد که این کاربران نیز در معرض بن شدن قرار دارند.

به عناوین تبلیغاتی که هرکدام به نوعی مدعی هک کلش آف کلنز هستند توجه نکنید چرا که همه آنها دروغ و کلاهبرداری بوده و قصد آنها دزیدن پول و اکانت شما است. ضمن اینکه همان طور که پیشتر بیان گردید این بازی به طور مرتب تحت نظارت سازندگان بوده و در صورتی که در بررسی بازی کلش آف کلنز به وجود کوچکترین نفوذی پی ببرند بلافاصله آن را برطرف خواهند کرد.

به یاد داشته باشید در صورتی که قصد دارید به بررسی بازی کلش آف کلنز برای پشتیبانی از یک ترفند خاص بپردازید از یک اکانت دیگر استفاده کنید چرا که خطر از دست رفتن اکانت شما وجود دارد. چنانچه به هر علتی اکانت خود را از دست دادید می توانید با ارسال ایمیل به پشتیبانی سوپرسل و دریافت کد اکانت خود را بازیابی کنید.

گاهی اوقات برخی کاربران از شما می خواهند به بررسی بازی کلش آف کلنز آنان بپردازید و معایب آنها را بررسی کنید، باید توجه داشته باشید که در این حالت نباید بر روی اکانت فعال خود این کار را انجام دهید چرا که تمامی دستاوردهای شما از بین خواهد رفت.

با گذشت 9 سال از ارائه کلش آف کلنز همچنان این بازی پرطرفدارترین محصول سوپرسل است.

خرید و فروش کلش

در صورتی که قصد خرید کلش دارید به عناصر دفاعی اکانت توجه کنید تا امکان دزدیده شدن گلد و الکسیر شما کاهش یابد.

در صورتی که به عنوان یک کاربر تازه وارد قصد شروع داشته باشید و به بررسی بازی کلش آف کلنز بپردازید متوجه این موضوع خواهید شد که پیشرفت در این بازی بدون صرف هزینه برای خرید الماس سخت خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد ادامه طولانی مدت بازی را دارید برای شروع اقدام به خرید یک کلش نمایید تا بسیاری از بروزرسانی ها را دریافت کرده باشید.

اگر از کاربران قدیمی این بازی هستید و از سرعت پیشرفت خود رضایت ندارید می توانید با فروش کلش خود و بررسی اکانت های موجود نسبت به خرید کلش قوی تر اقدام کنید و به این صورت در پول و وقت خود صرفه جویی کنید.

نکته آخر این ارگان ها، موسسات و اشخاص مختلفی به بررسی بازی کلش آف کلنز پرداخته و نکات منفی زیادی را پیرامون آن مطرح کردند اما از آنجایی که همه به عشق شما نسبت به این بازی آگاه هستیم پس سعی کنید با مدیریت زمان خود هم از بازی لذت برده و هم از امورات زندگی خود غافل نشوید.

بررسی بازی کلش آف کلنز در ایران نشان می دهد برخی کاربران حدود 10 تا 50 میلیون برای اکانت خود هزینه کرده اند.

 


مطالب بیشتر:

اما بهترین راه برای خرید کلش چیست؟

معمولا روش های متنوعی برای خرید کلش به چشم می خورد ولی شما می توانید با مطالعه این مقاله، بهترین و مطمئن ترین روش برای خرید کلش را پیدا کرده و از این روش برای خرید مطمئن اکانت کلش استفاده نمایید. این روش به شما کمک خواهد کرد تا با خیال راحت بهترین اکانت ها را پیدا کرده و نسبت به خرید کلش اقدام نمایید. در ادامه شما را با بهترین روش خرید کلش آشنا خواهیم کرد.


چه نکاتی در خرید کلش حائز اهمیت است؟

خرید کلش را می توان بهترین راهی دانست که برای به دست آوردن یک اکانت بازی کلش اف کلنز در دسترس شما باشد. در واقع این بازی استراتژیک آنلاین که به محض ورود به دنیای بازی های موبایلی سر و صدای زیادی کرد و توجه تمامی گیمرهای موبایل را به خود جلب کرد، هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد و بازار خرید و فروش کلش اف کلنز امروزه بسیار زیاد شده است. برای مطالعه مقاله چه نکاتی در خرید کلش حائز اهمیت است کلیک کنید.

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس