ثبت آگهی

بررسی نکات مهم جهت خرید رویال

۱۳۹۸/۰۸/۰۴

عکس اصلی مقاله

خرید رویال و فروش رویال

کلش رویال

کلیت بازی بر مبنای مبارزه با نیروی مقابل به صورت آنلاین بوده که در این مسیر ابزارهای مختلفی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. کارت هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می گیرد و به آپگیرد آنها می پردازید بیانگر قدرت دفاعی و تهاجمی شما بوده پس چانچه قصد خرید رویال جدید دارید یکی از پارامترهای مهم محسوب می گردد. البته لازم است توجه کنید در هنگام استفاده از نیروها هرکدام به میزان مشخصی اکسیر مصرف می کنند بنابراین در استفاده از آنها باید دقت کنید.

نکات مهم در خرید رویال

نبرد بازی بر مبنای تسخیر قلعه های حریف صورت می گیرد و زمان نبرد 3 دقیقه می باشد، چنانچه در مدت زمان 3 دقیقه هیچدام از طرفین قادر به تسخیر خانه اصلی حریف نباشند 1 دقیقه زمان اضافه در نظر گرفته می شود تا برنده اصلی مشخص شود. یکی از نکات مهم در خرید و فروش رویال بررسی سوابق مبارزات است چرا که که اکانتی که شکست های متعددی را تجربه کرده باشد چندان مناسب نیست. بنابراین اگر قصد خرید رویال دارید به این موضوع توجه کنید.

کلش رویال در مقایسه با کلش آف کلنز وابستگی کمتری برای کاربر ایجاد می کند چرا که در صورتی که بخواهید نبردهای پی در پی داشته باشید می بایست هزینه های متعددی صرف کنید و همین موضوع می تواند به وقفه بین بازی کمک کند.

در کلش رویال محوری ترین عنصر بازی کارت های هستند که در اختیار دارید بنابراین برای آپگرید نیروهای آنها برنامه ریزی داشته باشید و اگر قصد خرید رویال دارید و استراتژی خاصی مد نظر شما است اکانتی را بخرید که نیروهای مدنظر شما در آن قوی تر هستند.

گاهی اوقات خرید رویال از آپدیت کارت های بازی به صرفه تر است.

روند بازی

ابتدا که اقدام به آغاز بازی می کنید کارت های کمی در اختیار دارید و با جلو رفتن بازی نیروهای بیشتری در اختیار خواهید گرفت، آپدیت هرکدام از نیروها نیازمند گلد است و در صورتی که قصد خرید گلد دارید در ابتدا بررسی کنید که آیا خرید رویال به صرفه تر است یا خرید گلد؟ چرا که در بسیاری موارد کاربران زیادی که آپدیت های زیادی انجام داده اند به قیمتی رویال خود را به فروش می گذارند که خرید رویال آنها بسیار به صرفه خواهد بود.

در پایین صفحه اصلی بازی گزینه های شاپ (مربوط به خرید اقلام مورد نیاز، و یا کارت های موجود) کارت ها( که با چیدمان مختلف آرایش می گیرد و همچنین قسمت آپدیت آنها) بخش جنگ ها (که وار در آن انجام می شود) و قسمت کلن و تی وی رویال در آن قرار دارد.

پس از هر پیروزی صندوقچه هایی به شما اهدا می شود که درون آن آیتم های مختلفی وجود دارد و برای آپدیت نیروها و سایر امور از آنها استفاده می شود البته نکته منفی این صندوقچه ها این است که برای باز کردن آنها باید مدت زمان 2 ساعته را سپری کنید که خود یک عامل بازدارنده است.

یکی دیگر از بخش های بازی قسمت کلن است که همانند کلش آف کلنز تاثیر زیادی در بازی دارد. دریافت کمک از دوستان می تواند تاثیر زیادی در مبارزات شما داشته باشد بنابراین در هنگام خرید رویال به کلنی که اکانت در آن عضو است توجه داشته باشید.

با استفاده از پیام های آماده می توانید قبل نبرد برای حریف خود کری بخوانید.

انتخاب استراتژی

نکته قابل توجه در این بازی این است که در نبردها شما قادر به حمل 8 نیرو با خود هستید اما در لحظه 4 عدد از آنها به صورت رندوم فعال می شود که این بستگی به شانس شما دارد. نکته مهم این است که هرچه تعداد نیروهای قوی شما بیشتر باشد شانس پیروزی بیشتری دارید بنابراین در هنگام خرید رویال به توزیع قدرت نسبت به تمرکز قدرت اهمیت بیشتری بدهید.

وجود امکان مبارزه دوستانه باعث می شود بتوانید به تست استراتژی های خود بپردازید همچنین شما می توانید در صورتی که قصد خرید رویال جدید دارید با حساب کاربری مورد نظر یک مبارزه دوستانه انجام داده و به بررسی نقاط ضعف و قدرت آن بپردازید.

فراموش نکنید آپدیت های کلش رویال معمولا تغییرات متعددی در بازی ایجاد می کند بنابراین در هنگام هر آپدیت به مطالعه تغییرات پرداخته تا بتوانید متناسب با آن استراتژی های خود را به روز نمایید. استفاده مستمر از یک روال خاص نتیجه ای جز شکست برای شما نخواهد داشت.

در نبردهای کلش رویال بر روی یک استراتژی تمرکز نکنید. یک استراتژی هرچند قوی به هر حال دارای نقاط ضعفی نیز خواهد بود بنابراین نیروهای خود را به گونه ای آپدیت کنید که امکان استفاده از استراتژی های متنوع را نیز داشته باشید. این نکته را در هنگام خرید رویال نیز مد نظر داشته باشید اکانتی که آپدیت های آن به گونه ای صورت گرفته که توانایی اتخاذ استراتژی های مختلف با آن را دارید گزینه مناسب تری برای خرید رویال است.

در نبردها از بازی کاربران حرفه ای الگو بگیرید چرا که استراتژی های مختلف توسط آنها تست شده است. یکی از این راه ها استفاده از تی وی رویال است که در آن می توانید نبردهای سایر کاربران را مشاهده کنید.

مشاهده فیلم های رویال تی وی می تواند در انتخاب استراتژی درست به شما کمک کند.

در هنگام خرید رویال نیز سعی کنید اکانتی را انتخاب کنید که شبیه به اکانت کاربران حرفه ای تشابه دارد. در صورتی که قصد داشته باشید اکانتی را از ابتدا بسازید وقت و هزینه زیادی را می بایست صرف کنید تا به اکانت دلخواه شما مبدل شود اما با تغییرات کوچک در یک اکانت آماده صرفه جویی زیادی در وقت و زمان می کنید.

برای خرید رویال عجله نکنید و پس از بررسی اکانت های مختلف نسبت به خرید اقدام کنید.

در صورتی که در هنگام نبرد برجکی از حریف را تسخیر کنید قسمتی از زمین وی را تصاحب خواهید کرد.

 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس