ثبت آگهی

بررسی نکات مهم جهت فروش رویال

۱۳۹۸/۰۸/۰۸

عکس اصلی مقاله

فروش رویال

استراتژی های کلش رویال

سوپرسل پس از موفقیت استثنایی کلش آف کلنز درصدد بود با بررسی فیدبک های دریافت شده از کاربران و برطرف کردن ضعف های داستانی بازی های قبلی یک بازی جدید عرضه کند که ثمره آن کلش رویال گردید.

سیاست سوپرسل در بازی های آنلاین نشان می دهد داشتن تفکر استراتژیک در بازی یکی از مهمترین عوامل کسب پیروزی در این بازی ها است. در صورتی که شما نیز از کاربران کلش رویال هستید اتخاذ استراتژی های درست سبب می شود شانس پیروزی شما در این بازی افزایش پیدا کرده و همچنین در صورتی که قصد فروش رویال خود را داشته باشید می توانید با قیمت بیشتری آن را در بازار خرید و فروش رویال به فروش برسانید.

کلش رویال بیشتر از کلش آف کلنز تابع استراتژی درست است.

 

نکته اول این است که طلای خود را حرام نکنید، در کلش رویال نحوه به دست آوردن طلا تنها با استفاده از صندوقچه های درون بازی است و با کلش آف کلنز متفاوت است. ضمن اینکه در صورتی که فروش رویال خود را در دستور کار داشته باشید وجود طلای بیشتر ارزش آن را افزایش خواهد داد.

همچنین در صورتی که در کلن شما فردی تقاضای کمک کرد و شما نیروی اضافه در اختیار داشتید می توانید با ارسال کمک تجربه و طلا کسب کنید.

از اسکلت های خود در دفاع از مواضع استفاده کنید. اسکلت ها شامل 3 دسته نیرو می شوند اما خود اسکلت ها مناسب ترین گزینه برای دفاع هستند چرا که با کمترین اکسیر و بیشترین تعداد به دفاع از شما در برابر مهاجمانی چون جاینت و پرینس می نمایند. به همین خاطر برای بالا بردن قدرت دفاعی و ارزش فروش رویال خود این نیروها همواره آپدیت نگهدارید. البته باید توجه داشت این نیروها نیز دارای نقاط ضعفی هستند که می بایست با سایر نیروها پوشش دهید.

اسکلت ها نیروهای دفاعی مناسبی هستند.

 

توجه به حمله برای فروش رویال با سود بیشتر

نکته مهم در اتخاذ استراتژی ها این است که سعی کنید شما آغاز کننده حمله نباشید چرا که به این وسیله می توانید هدف رقیب را حدس بزنید. همچنین توجه داشته باشید کسب پیروزی موارد زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت و از همه مهمتر می توانید در هنگام فروش رویال سود بیشتری کسب کنید.

در هنگام حملات از جادوها استفاده کنید جادوها می توانند باعث افزایش قدرت نیروهای خود و یا ضربه زدن به نیروهای دشمن شوند. بنابراین در مواقع لازم از آنها بهره برده و شانس خود را برای پیشروی افزایش دهید.

در حملات به این موضوع توجه کنید که کسب 1 تاج با 3 تاج تفاوتی ندارد بنابراین زمانی که یکی از برج ها را فتح کردید عقب نشسته به خوبی دفاع کنید.

نکته ی مهمی که در آپدیت کارت ها باید مدنظر قرار دهید این است که بین کارت هایی که امکان ضربه زدن به صورت چند بعدی و تک بعدی را دارند تعادل را رعایت کنید. در بسیاری موارد به کارت هایی نیاز دارید که می بایست به چند نیرو ضربه وارد کنند و در بسیاری موارد نیاز به کارت هایی دارید که به صورت چند بعدی به نیروهای دشمن نیرو وارد کنند حتی این مورد در بحث فروش رویال نیز موثر است چرا که کاربران به دنبال اکانت هایی هستند که از هر نیرویی در آن وجود داشته باشد.

در هنگام آغاز نبرد عجله نکنید بلکه ابتدا به خنثی کردن حملات حریف پرداخته و سپس ابتکار عمل را به دست گرفته برای حمله تلاش کنید.

در کلش رویال به این موضوع توجه کنید با هر شکستی که تجربه می کنید مقداری از تروفی خود را از دست می دهید. و هرچه شکست بیشتری تجره کنید به آرناهای پایین تری سقوط خواهید کرد و اگر قصد فروش رویال خود را داشته باشید ارزش آن افت خواهد کرد.

نکته ای که باید به آن توجه کرد اکانت شما هرچه در آرنای بالاتری باشد صندوقچه ای که نصیبتان می شود دارای جوایز بهتر و کارت های بیشتری خواهد بود.

دلایل فروش رویال

این که همیشه به فروش رویال خود فکر کنید به معنای ترک بازی نیست بلکه خیلی وقت ها ممکن است قصد داشته باشید برای مدتی از بازی فاصله بگیرید که فروش رویال می تواند گزینه مناسبی باشد و یا ممکن است یک اتفاق غیر قابل پیش بینی برایتان اتفاق بیفتد و نخواهید اکانت خود را به شخص دیگری بسپارید که در این مواقع نیز فروش رویال راه حل ایده آلی خواهد بود.

 

در صورتی که قصد فروش رویال خود را دارید با انجام نبرد دوستانه قدرت اکانت را به خریدار ثابت کنید.

به مسابقات کلش رویال نیز نیم نگاهی داشته باشید، ممکن است که دارای اکانتی با لول خوب باشید و استراتژی های متعددی را نیز فراگرفته باشید در این صورت می توانید در مسابقات داخلی شرکت کنید. کسب رتبه در مسابقات می تواند ارزش اکانت شما را چند برابر کرده و از راه فروش رویال پول خوبی به جیب بزنید.

اگر قصد فروش رویال خود را دارید باید بدانید پارامتری های موثر در آن لول، جم، کاپ، لجندري ،سکه، سابقه تغيير نام و لینک دیوایس هستند. بنابراین با تغییر هرکدام از پارامترهای یاد شده ارزش رویال شما تغییر پیدا می کند بنابراین شما می توانید با اتخاذ استراتژی های درست و کسب بردهای متوالی درآمد خوبی از فروش رویال خود به دست آورید. فراموش نکنید همه پارامتری های فوق می بایست در کنار هم ارتقا یابند و رشد تک بعدی آنها ارزش چندانی ندارد.

جهت فروش رویال از وب سایت های معتبر و دارای مجوز استفاده کنید چرا که استفاده از سایت های رابط و غیر معتبر باعث می شود زحمات چندین ساله شما به هدر رفته و پس از واگذاری اکانت هیچ کس پاسخگوی شما نباشد. پروسه فروش رویال در سایت های دارای مجوز کاملا مشخص و واضح بوده و خریدار می تواند با خیالت راحت وجه را واریز و فروشنده با اطمینان خاطر اکانت خود را واگذار نماید.

وجود کارت های متنوع دست شما را برای حمله و دفاع باز خواهد گذاشت.

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس