ثبت آگهی

خرید و فروش رویال، تحقق یک ناممکن

۱۳۹۸/۰۸/۰۸

عکس اصلی مقاله

خرید و فروش رویال

بررسی خرید و فروش رویال

کلش رویال پس ارائه توسط سوپرسل بلافاصله مورد استقبال همگان قرار گرفت. رابط کاربری مناسب و داستان جذاب باعث محبوبیت روزافزون این بازی شده است. از زمان ارائه کلش آف کلنز کاربران زیادی قصد واگذاری یا در اختیار گرفتن اکانت های دیگر را داشتند. این موضوع از زمان ارائه کلش رویال نیز ادامه داشت و بسیاری از کاربران در مورد خرید و فروش رویال خود ابهاماتی داشتند. در این نوشتار سعی کردیم به کلیه این مسائل بپردازیم.

شاید هیچ یک از کاربران در هنگام آغاز بازی به این موضوع فکر نمی کنند که شاید قصد فروش رویال خود را داشته باشند تا با خرید رویال قوی تر به بازی ادامه دهند و به طور خلاصه ایده خرید و فروش رویال جایی در تفکرات آنها ندارد و زمانی که بنا به هر دلیلی قصد خرید و فروش رویال را دارند حسرت عدم رعایت مسائلی را خواهند خورد.

نکته مهم این است که به طور کلی عمل خرید و فروش رویال توسط سوپرسل رسمیت نداشته و حتی ممکن است باعث بن شدن شما شود اما اگر این عمل توسط سایت های دارای مجوز و به صورت استاندارد انجام شود خطری اکانت شما را تهدید نخواهد کرد.

 

خرید و فروش رویال

در صورتی که در خرید و فروش رویال نکات ریزی را رعایت نکنید اکانت شکا از طرف سوپرسل بن خواهد شد.

 

رعایت استانداردها

کاربران با ورود به بازی به صورت تفریحی شروع به آپدیت آیتم های مختلف بازی و صرف طلا و جم کرده و پس از گذشت مدت زیادی که تصمیم به فروش اکانت خود می گیرند به اشتباهات خود پی خواهند برد. چرا که به علت گسترش زیاد بازی اکانت های زیادی به فروش گذاشته می شود و اکانت شما می بایست ارزش خرید داشته باشد.

آپدیت بی دلیل کلیه کارتها، هدر دادن اکسیر و... از جمله کارهای اشتباهی است که وقت و سرمایه شما را به هدر خواهند داد.

در ادامه به معرفی آیتم های مهم پرداخته که اگر در حال بازی هستید نباید از آنها غافل شوید و چنانچه قصد خرید رویال دارید به آنها باید توجه کنید.

کارت های Arrows: این کارت ها در دسته جادوها قرار گرفته و قیمت آنها تنها 3 اکسیر است و در مقابل کارت های زیادی علاوه بر اینکه ارزان تر است قدرت بالاتری نیز دارد بنابراین همیشه آنها را آپدیت کنید چرا که تاثیر بسزایی در قیمت خرید و فروش رویال خواهند داشت.

کارت های Fireball: این کارت جادو نیز بسیار کاربردی است و یکی از کاربردهای اصلی آن برای نابودی برج های دشمن در شرایطی است که آسیب دیده اند.

کارت های Valkyrie: این کارت ها تقریبا هر کارتی به جز تانک ها را نابود می کنند بنابراین در خرید و فروش رویال اهمیت آنها به کاربر برمی گردد که تا چه حد نقش محوری در استراتژی وی داشته باشند.

سایر کارت هایی که اهمیت زیادی دارند: Skeletons , Barbarians , Hog Rider , Freeze , Zap , Graveyard , Elite Barbarians , Mega Minion , Electro Wizard , Princess  هستند.

نکته مهم در آپدیت کردن کارت ها این است هر دو نوع ت Splash Damage و Point Damageرا آپدیت نگه دارید و بدانید در خرید و فروش رویال این موضوع حائز اهمیت است چرا که این دو دسته مکمل یکدیگر هستند.

اکانت هایی که کارت های آن ها با استراتژی های مناسب آپدیت شده اند در بازار خرید و فروش رویال پرطرفدارترند.

 

در صورتی که قصد خرید رویال دارید به این موضوع آگاه باشید که داستان آرنا در کلش رویال با کلش آف کلنز متفاوت است و حضور در آرنای بالا به معنای صندوق هایی با جایزه های بهتر است بنابراین به خیال روبرو شدن با رقبای آسان تر اکانت با آرنای پایین نخرید ضمن اینکه اکانت با آرنای بالاتر اعتبار و قیمت بیشتری در بازار خرید و فروش رویال دارد.

یکی دیگر از نکات اثر گذار در خرید و فروش رویال سابقه تغییر نام رویال است. با توجه به اینکه سوپرسل برای تغییر نام اکانت های کلش رویال محدودیت تعیین کرده بنابراین چنانچه شما به حدنصاب این محدودیت رسیده باشید قیمت کلش رویال شما افت خواهد کرد چرا که خریدار مجبور به ادامه بازی با نام شما خواهد بود.

پروسه خرید و فروش رویال

در صورتی که قصد خرید و فروش رویال خود را دارید توجه کنید وب سایت مورد نظر شما دارای مجوزهای لازم بوده و در ابتدا از آنها بخواهید مراحل را به صورت شفاف برای شما توضیح دهند. استفاده از سایت های واسطه که دارای مجوز نبوده و اکانت های مختلفی را با قیمت های پایین به فروش گذاشته اند و یا پیشنهاد خرید اکانت شما به بالاترین قیمت ممکن می دهند ممکن است وسوسه انگیز باشد اما قطعا قابل اطمینان نیست.

ممکن است به سایت هایی برخورد کنید که وعده خرید و فروش رویال به دلار را به شما بدهند باید توجه داشت حتی در صورتی که کلیه گفته ها و تبلیغات اعلامی صحیح و صادقانه باشد چون وجه جابجا شده با حساب سومی انجام می شود بنابراین این سبک از معامله ریسک بالایی خواهد داشت.

در صورتی که بنا به هر دلیلی اکانت کلش خود را از دست دادید با مرا جعه به قسمت Help and Support در بازی و سپس گزینه I lost my account. How do I get it back? می توانید اکانت خود را بازیابی کنید.

فراموش نکنید پس از انجام عملیات خرید و فروش رویال امکان تغییر پسورد توسط هریک از طرفین معامله وجود دارد بنابراین نسبت به تغییر جیمیل و خارج کردن دستگاه های سینک شده با بازی اقدام کنید.

فراموش نکنید چنانچه برای عوامل مختلف اکانت خود هزینه ای صرف کنید بازهم قیمت فروش آن پایین تر از ارزش آن خواهد بود.

 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس