ثبت آگهی

همه چیز درباره چالش های فصلی کلش آف کلنز

۱۳۹۸/۰۸/۱۱

عکس اصلی مقاله

چالش های فصلی

در صورتی که از طرفداران بازی کلش آف کلنز باشید حتما گاهی اوقات از روند اجرایی بازی خسته شده و یکنواختی بازی بر شما چیره می شود. سوپرسل علاوه بر آپدیت های مختلف با ایجاد چالش های فصلی سعی در جذاب و پویا نگه داشتن بازی دارد. در این نوشتا به بررسی این چالش ها و نکات آن می پردازیم پس با ما همراه باشید.

در چالش های فصلی با انجام ماموریت های محول شده به جوایز مختلفی دست پیدا خواهید کرد و در اکثر این چالش های نیاز به انجام کار خاصی در کلش آف کلنز ندارید.

نحوه اجرای چالش های کلش آف کلنز

هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید وارد یک چالش فصلی شوید اما باید توجه داشته باشید که هر فصل از آن یک ماه میلادی طول خواهد کشید بنابراین بهتر است اواخر بازه اجرای چالش وارد آن نشوید و تا زمان شروع چالش جدید منتظر بمانید.

چالش ها به دو صورت روزانه و ماهانه بوده و برای چالش های روزانه تنها 24 ساعت وقت خواهید داشت تا ماموریت محول شده را در کلش آف کلنز به اتمام برسانید.

شرط ورود به چالش های فصلی تان هال 7 به بالا است و چالش ها به صورت اتوماتیک برای شما فعال می شوند. پس از به اتمام رساندن هر چالش کش آف کلنز می توانید هدایای آن را در قسمت جوایز بازی دریافت کنید.

کلش آف کلنز

سوپرسل با راه کارهای مختلف به دنبال وابستگی کاربر به بازی های خود است.

 

گریزی به بررسی خرید و فروش رویال

کلش رویال پس ارائه توسط سوپرسل بلافاصله مورد استقبال همگان قرار گرفت. رابط کاربری مناسب و داستان جذاب باعث محبوبیت روزافزون این بازی شده است. از زمان ارائه کلش آف کلنز کاربران زیادی قصد واگذاری یا در اختیار گرفتن اکانت های دیگر را داشتند. این موضوع از زمان ارائه کلش رویال نیز ادامه داشت و بسیاری از کاربران در مورد خرید و فروش رویال خود ابهاماتی داشتند.

جوایز چالش های فصلی کلش آف کلنز

مهمترین دلیل برای شرکت در چالش های فصلی کلش آف کلنز دریافت جایزه آن است. اما سوپر سل برای کسب درآمد جوایز را در دو بخش قرار داده است. بخش اول جوایز نقره ای هستند که با پایان دادن به هر چالش آن ها را دریافت می کنید و بخش دوم جوایز طلایی هستند که برای دریافت آنها می بایست بهای آن را پرداخت نمایید.

سطح نقره ای: همان طور که پیش تر عنوان شد این سطح کاملا رایگان بوده و در صورت به پایان رساندن ماموریت های آن برنده 16 جایزه مختلف خواهید شد. جوایز این طرح شامل: آیتم های جادویی، منابع و جم هستند. البته در صورتی که تجربه کسب جایزه از هردو سطح را داشته باشید به این موضوع پی خواهید برد که جوایز این سطح ارزشمند نیستند چرا که در طرح طلایی شما جوایز بسیار بیشتری دریافت می کنید.

سطح طلایی: ورود به سطح طلایی رایگان نیست و بهای آن 5 دلار برای یک فصل است. بنابراین در صورتی که در این ماه در این فصل شرکت کنید می توانید در ماه بعدی در این سطح شرکت نکنید. در صورت به اتمام بردن چالش های سطح طلایی 30 جایزه مختلف شامل: کتاب، رونز، معجون، کارگر، بوست منابع و... در انتظار شما خواهد بود که قابل مقایسه با جوایز سطح نقره ای کلش آف کلنز نیستند.

تفاوت سطح طلایی و نقره ای در چالش های فصلی کلش آف کلنز

 

بانک فصلی هدف اصلی چالش های کلش آف کلنز

نکته ای که همواره باید به آن توجه کنید این است که هدف از به پایان بردن یک چالش تنها کسب جوایز آن نیست بلکه در اینجا بانک فصلی وارد عمل شده و تفاوت کاربران را رقم می زند.

در چالش های جدید لوتی هایی که در اتک ها کسب می کنید اهمیتی دو چندان کسب خواهند کرد چرا که با اجرای هر اتک و دریافت مقادیری لوت به همان میزان نیز در بانک خود لوت ذخیره خواهید کرد. و این بدین معنا است که به نسبت قبل شما دوبرابر لوت کسب می کنید.

اما باید توجه داشته باشید که ظرفیت بانک شما در هر سطح متفاوت است به عنوان مثال در سطح نقره ای شما تنها قادر به ذخیره سازی 5 میلیون گلد و اکسیر هستید اما در سطح طلایی این میزان 5 برابر خواهد بود.

در پایان هر چالش فصلی کلش آف کلنز قادر به انتقال همه منابع خود به مخازن اصلی خود در بازی هستید تا در آینده از آنها استفاده کنید.

اما تفاوت سطح طلایی و نقره ای تنها به موارد یاد شده محدود نمی شود بلکه با فعال کردن سطح طلایی در کلش آف کلنز شما به مدت یک ماه قادر خواهید بود نیروها و ساختمان های خود را با هزینه و زمان کمتر ارتقا دهید. برای استفاده از این قابلیت می توانید به بخش جوایز چالش طلایی مراجعه کرده و از گزینه Perks  بهره برده و با بوست کردن نیروها و ساختمان های خود پیشرفت خود در کلش آف کلنز را سرعت بخشید.

تاریخچه کلش رویال نشان می دهد از همان ابتدا استقبال ویژه ای از این بازی شد اما نکته مهم این است که کاربران زیادی عنوان کردند داستان بازی جذابیت کلش آف کلنز را ندارد و تعدادی از کاربران اقدام به فروش رویال خود نموده و بازار خرید و فروش رویال نیز به راه افتاد پس از مدتی سوپرسل عنوان کرد این بازی برخلاف کلش آف کلنز پایان خواهد داشت تا تاریخچه کلش رویال و کلش آف کلنز کاملا متفاوت از هم رقم بخورد.

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس