ثبت آگهی

پیش نمایش های آپدیت های 2019 کلش آف کلنز

۱۳۹۸/۰۸/۱۴

عکس اصلی مقاله

آپدیت، جزء جدایی ناپذیر کلش آف کلنز

از ابتدای معرفی کلش آف کلنز تا به امروز سوپرسل با بررسی نیازهای کاربران و توجه به حذابیت بازی به انتشار آپدیت کلش آف کلنز پرداخته است. در ابتدای سال 2019 همه سال 2019 را سال تغییرات بزرگ کلش آف کلنز عنوان نموده و انتظار آپدیت های وسیعی را داشتند. ما در این نوشتا به بررسی آپدیت های تابستان و پاییز 2019 خواهیم پرداخت تا ببینیم سوپرسل توانسته با آپدیت کلش آف کلنز نظر کاربران را جبل نماید یا خیر.

آپدیت کلش آف کلنز در تابستان

در این بخش به معرفی تغییرات آپدیت کلش آف کلنز در تابستان می پردازیم.

Research Potion  نام معجونی است که سوپرسل به بازی افزوده است و می توانید به وسیله آن نیروهای خود را به مدت 1 ساعت تا 10 برابر سریعتر آپگرید کنید. شما می توانید این معجون را با هزینه 70 جم خریداری و یا با هزینه 20 مدال از League Shop  خریداری کنید.


تاریخچه کلش آف کلنز

کلش آف کلنز تاثیر زیادی بر روی کمپانی سوپرسل گذاشت به طوری که سوپرسل پیش از ارائه آن، بازی Hay Day را عرضه کرده بود که پس از موفقیت چشمگیر کلش این بازی نیز روند رو به رشد زیادی را تجربه کرد. البته تاریخچه کلش آف کلنز نشان می دهد سایر بازی های سوپرسل مثلا کلش رویال نیز به تبع کلش آف کلنز محبوبیت زیادی را تجربه کردند.


 

کاربران همواره نسبت به تان هال های 11 و 12 معترض بودند و در آپدیت کلش آف کلنز تغییرات اساسی لول های این دو به وجود آمده که به بررسی هرکدام می پردازیم.

در صورتی که در تان هال 12 به سر می برید از این پس می توانید کینگ و کویین شما تا لول 65 واردن شما تا لول 40 قابل ارتقا خواهند بود. و هزینه ارتقا آرچر کویین 240 هزار اکسیر و واردن نیز 12 میلیون اکسیر خواهد بود. البته پیش شرط همه این آپگریدها حضور در تان هال 12 است.

آپدیت جدید کلش آف کلنز

سوپر سل سعی دارد با آپدیت کلش آف کلنز همچنان این بازی را روی بورس نگه دارد.

 

در آپدیت جدید 5 اسپل بازی لول جدید دریافت کرده اند که باهم به بررسی جزئیات آپدیت هرکدام می پردازیم.

اسپل خشم Level 6 برای آپگرید شدن به 6 میلیون اکسیر نیاز داشته و مدت زمان آن 7 روز می باشد.

اسپل سم Level 6  جهت آپگرید شدن 200 هزار اکسیر برای شما آب خواهد خورد و زمان انتظار آن 11 روز خواهد بود.

اسپل اسکلت Level 6  که همه از قدرت آن آگاه هستید به 150 هزار اکسیر سرمایه و 11 روز زمان نیاز دارد.

 

اسپل زلزله Level 5 120 هزار اکسیر و 11 روز زمان

نکته مهم دیگر در این آپدیت کلش آف کلنز تغییراتی در عملکرد اسپل اسکلت است. حالا همانند کلش رویال اکسلت های اسپل اسکلتون به محافظ تغییر شکل داده اند تا کاربرد بیشتری در اتک ها داشته باشند.

در گذشته کاربران از مدت زمان زیاد جان گرفتن گرند واردن شاکی بودند که در این آپدیت این زمان کاهش یافته است.

بزرگترین تغییر آپدیت کلش آف کلنز

بدون شک سورپرایز این آپدیت کلش آف کلنز بیلدرهال 9 است که از مدت ها قبل سوپرسل روی آن مانور زیادی داده بود. اما اکثر کاربران تغییراتی از این دست را تنها دردسری برای آپگرید می دانند ام ظاهرا این بار داستان متفاوت است. هزینه ارتقا به بیلدرهال 9  3.8 میلیون طلا به اضافه 6 روز زمان است. اما بیلدرهال تنها دو ساختمان جدید نیست بلکه نیروی جدیدی را نیز در اختیار شما قرار می دهد که شامل گدازه پرتاب کن و کارگر رباتیک و هوگ گلایدر است.

با استفاده از نیروی گدازه پرتاب کن در هنگام حمله نیروها به سمت آنها گدازه های آتش پرتاب شده و با ایجاد فضای آتشی به Damage  نیروهای دشمن می پردازد.

تغییر بزرگ دیگر در آپدیت کلش آف کلنز اضافه شدن بخش اتک تمرینی است که از برای تمرین استراتژی های متفاوت حمله می توانید از آن استفاده کنید و خوشبختانه برای این تمرینات هیچ هزینه ای نخواهید پرداخت. بنابراین در استفاده از آن کوتاهی نکنید.

سوپرسل در آپدیت جدید خود مدت زمان ارتقا نیروها را کاهش داده است.

تغییرات آپدیت اخیر

اما سوپرسل درآپدیت کلش آف کلنز که اخیرا به مناسبت ماه نوامبر و فرارسیدن هالووین آن را منتشر کرده است اضافه شدن شخصیت رویال گوست می باشد. اگر با بازی کلش رویال آشنایی داشته باشید می دانید که رویال گوست شخصیت این بازی بودن و در هنگام حملات به مدت 12 ثانیه از دید نیروهای دفاعی مخفی می شود که می تواند آسیب جدی به بخش های دفاعی بزند.

اما تغییر جالب آپدیت کلش آف کلنز این است که کاربران می بایست تا آخر ماه نوامبر اقدام به حملات مختلف با ارتش رویال گوست خود کرده و تعداد مشخصی ستاره کسب کنند و سپس در پایان ماه بر اساس ستاره های دریافتی جوایز مختلفی شامل: جم، اکسیر و.. کسب کنند.

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس