ثبت آگهی

نکاتی در مورد خرید و فروش رویال

۱۳۹۹/۰۱/۱۷

عکس اصلی مقاله

نکاتی در مورد خرید و فروش رویال

خرید و فروش رویال موضوع امروز مقاله‌ی امروز ماست. در دنیای بازی‌های کامپیوتری کمتر کسی را می‌توان یافت که درباره شرکت سوپرسل چیزی نداند. بسیاری از گیمرها، کمپانی سوپرسل را به عنوان یکی از بزرگترین طراحان بازی‌های آنلاین برای کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند می‌دانند. بازی کلش آف کلنز نیز یکی از این بازی‌ها به حساب می‌آید.

کلش آف کلنز در چند سال اخیر تا به امروز جزو چند بازی برتر برای گوشی‌های هوشمند اندروید و آی او اس تقسیم می‌شود. استقبال چشمگیر از بازی کلش آف کلنز دلیلی بر طراحی نمونه‌های دیگر توسط شرکت سوپرسل شد.

خرید و فروش رویال

 

 کلش رویال یکی از بازی‌های پرطرفداری است که بعد از کلش آف کلنز تولید شد و به شهرت بسیار زیادی رسید. خرید و فروش رویال و کلش آف کلنز یکی از دلایل شهرت این دو بازی است. در چند سال گذشته، افراد بسیار زیادی حتی توانستند از طریق این بازی به درآمد نیز برسند. در ایران نیز می‌توان این موضوع را به وضوح حس کرد.

 بسیاری از کاربران پس از افزایش سطح و یا به زبان ساده‌تر لِوِل (level) خود اقدام به فروش اکانت خود می‌کردند. اقدامی که توسط شرکت سازنده بازی کلش آف کلنز، غیرحرفه‌ای و برخلاف قوانین یاد شده است. به همین دلیل شرکت سوپرسل در طراحی بازی‌های جدید خود اقدام به افزایش امنیت برای جلوگیری از خرید و فروش اکانت‌های کاربران کرد. پس از استقبال از کلش آف کلنز، این کمپانی بازی کلش رویال را طراحی کرد. این بازی نسبت به کلش آف کلنز شباهت و تفاوت‌های بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال، خرید و فروش رویال به راحتی کلش آف کلنز امکان پذیر نیست. جدا از مطمئن نبودن فرایند خرید و فروش رویال، این بازی نسبت به کلش آف کلنز امنیت و امکانات بالاتری دارد؛ اما این همه ماجرا نیست.

به همین دلیل قصد داریم توضیحی کلی درباره این دو بازی و اطلاعاتی درباره فرایند و چگونگی خرید و فروش رویال خدمت شما ارایه دهیم. با ما همراه باشید.

کلش آف کلنز ؛ انقلابی در بازی‌های آنلاین:

در دنیای گیمینگ، کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که تا به حال اسم بازی کلش آف کلنز را نشنیده باشد. کلش آف کلنز یا همان جنگ قبایل در سال 2012 توسط کمپانی سوپرسل طراحی و روانه بازار شد. شاید این موضوع برای شما جالب باشد که در ابتدا این بازی برای پلتفرم‌های iOS ساخته شد.

استقبال به حدی بود که کمپانی سوپرسل تصمیم گرفت تا کاربران با گوشی‌های اندروید نیز از آن استفاده کنند. نسخه اندروید کلش آف کلنز در اکتبر سال 2013 به طور رسمی عرضه شد.

این بازی بعد از هفت سال نیز به یکی از انتخاب‌های کاربران برای بازی آنلاین در گوشی‌های هوشمند می‌باشد. سبک این بازی استراتژیک بوده و می‌توانید با دوستان خود با دیگر قبیله‌ها به مبارزه بپردازید. هر چه قوی‌تر ظاهر شده و اهداف را به نحو احسن انجام دهید، سطح شما نیز بالاتر می‌رود. همکاری و برقراری ارتباط با کاربران از سرتاسر جهان، از عواملی است که کلش آف کلنز را مشهور کرده است.

می‌توانید به صورت جهانی (global) با دیگر قبیله‌ها نیز چت کرده و ارتباط برقرار کنید. برای این که بتوانید سطح خود را بالاتر ببرید، باید به دیگر قبیله‌ها حمله کنید. چیزی به نام صلح در این بازی معنا ندارد.

خرید و فروش اکانت در این بازی نیز یکی از عواملی است که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. موضوعی که در سایر بازی‌های شرکت سوپرسل نیز مشاهده می‌شود، خرید و فروش اکانت است. خرید و فروش رویال نیز مانند کلش آف کلنز، از دلایلی است که بسیاری از گیمرها را به سوی این بازی کشانده است. البته خرید و فروش رویال کمی سخت‌تر از کلش آف کلنز می‌باشد.

کلش رویال

 

کلش رویال؛ نمونه‌ای عالی از بازی‌های شرکت سوپرسل:

کلش رویال جزو آن دسته از بازی‌هایی است که بعد از کلش آف کلنز به شهرت بسیار زیادی رسید. امکانات و ویژگی‌های خاصی که در این بازی وجود داشت، باعث شد تا بسیاری از گیمرها از این بازی استقبال کنند. امنیت بالای حساب، عدم نیاز به آنلاین بودن و تنوع در ترکیب حملات از عواملی است که بسیاری از افراد نسبت به نصب این بازی اقدام می‌کنند. شاید تنها شباهت اصلی کلش رویال با کلش آف کلنز در شخصیت‌های این بازی باشد. موضوعی که شرکت سوپرسل نیز آن را پذیرفته است. شخصیت‌های بازی کلش رویال الهام گرفته از شخصیت کلش آف کلنز می‌باشد اما عواملی متععدی باعث جذاب‌تر شدن آن گردید. گرافیک بسیار بالا و صداگذاری جذاب باعث شده تا کلش رویال نیز به لیست برترین بازی‌های کمپانی سوپرسل اضافه شود.

کلش رویال

کلش آف کلنز یا کلش رویال؟:

به طور کل اگر بخواهیم در یک جمله به این سوال پاسخ دهیم، انتخاب ما کلش رویال است. دلایل متعددی نیز برای این موضوع وجود دارد. کلش رویال نمونه‌ای است که پس از کلش آف کلنز طراحی و روانه بازار شد. کمپانی سوپرسل با بررسی مشکلات و انتقاداتی که از بازی کلش آف کلنز وجود داشت، کلش رویال را طراحی کرد. یکی از این موارد افزایش امنیت حساب و کاهش میزان خرید و فروش است. خرید و فروش رویال نسبت به کلش آف کلنز کاهش پیدا کرد اما همچنان وجود دارد. جدا از این موارد عدم نیاز به جم یکی دیگر از عواملی است که کلش رویال را نسبت به کلش آف کلنز برتر می‌سازد. کلش رویال بیشتر به صورت انفرادی مبارزه می‌شود و رقبای شما نیز تا حدود بسیار زیادی همسطح شما هستند. این موارد باعث می‌شود تا وقت بازی دلچسبی را تجربه کنید.

 

چگونگی خرید و فروش رویال:

شرکت سوپرسل برای جلوگیری از خرید و فروش رویال اقدام به افزایش امنیت حساب کاربران کرد. موضوعی که نتوانست از خرید و فروش رویال جلوگیری کند. جدا از اقدامات شرکت سوپرسل برای افزایش امنیت جهت جلوگیری از تغییر صاحب حساب، همچنان کاربران می‌توانند این کار را انجام دهند. کاربران با در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی خود برای فرد خریدار، به راحتی خرید و فروش رویال خود را انجام می‌دهند. اما موضوعی که باید آن را در نظر گرفت این است که آیا امکان کلاه برداری در این زمینه وجود دارد؟ قاعتا این امکان وجود دارد. به همین دلیل بهتر است برای خرید و فروش رویال چند سری نکات کلی را در نظر بگیرید. رعایت این نکات به شما کمک بسیار زیادی می‌کند تا بتوانید خرید و فروش رویال را با امنیت بالایی انجام دهید.

 


جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله: خرید رویال در کلش مارکت مطالعه کنید.


برای خرید و فروش رویال به این دو نکته توجه داشته باشید:

این موضوع را نباید فراموش کرد که خرید و فروش رویال بر خلاف قوانین شرکت سوپرسل است. در صورت شناسایی و انجام این فرایند، این امکان وجود دارد که شما جزو لیست سیاه شرکت قرار گرفته و نمی‌توانید از این بازی مجددا استفاده کنید. البته در ایران تا امروز این اتفاق رخ نداده اما بهتر است جانب احتیاط را رعایت کنید. سعی کنید از خرید و فروش رویال امتناع کنید اما اگر علاقه‌مند به این کار هستید به نکات زیر توجه کنید.

  1. خرید و فروش رویال با افراد آشنا و به صورت حضوری صورت گیرد:

این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر علاقه مند به خرید و فروش اکانت کلش رویال خود هستید، بهتر است مشتری خود را از نزدیک ببینید. اگر فروشنده هستید، بهتر است حتما به این موضوع توجه کنید. این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا مبلغ توافق شده را حضوری دریافت کنید و سپس اطلاعات را در اختیار فرد بگذارید. همچنین اگر خریدار اکانت کلش رویال هستید، می‌توانید در همان مکان نسبت به صحت اطلاعات اکانت مطمین شوید. به طور کل این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر قصد خرید و فروش رویال به صورت آنلاین را دارید، بهتر است ابتدا اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کنید. اگر فروشنده هستید، در ابتدا مبلغ توافقی را دریافت کنید و سپس اطلاعات را در اختیار فرد  بگذارید. اگر خریدار هستید، بهتر است خرید اکانت کلش رویال موردنظر خود را از طریق فردی آشنا پیگیری کنید.

  1. ایمیلی جداگانه برای این موضوع داشته باشید:

این نکته برای افرادی که قصد فروش اکانت کلش رویال خود را دارند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از آن جایی که برای ثبت حساب در بازی کلش رویال باید از طریق ایمیل خود اقدام کنید، بهتر است از ایمیلی مجزا استفاده کنید. این موضوع نیز به دلیل عدم در دسترس قرار گرفتن پیام‌ها و اطلاعات شما توسط فرد خریدار است. برای فروش اکانت کلش رویال خود باید اطلاعات حساب خود یعنی ایمیل را نیز در اختیار خریدار قرار دهید. به همین دلیل بهتر است ایمیلی جداگانه برای این موضوع داشته باشید. با این کار خیال خود از در اختیار قرار گرفتن اطلاعات و پیام‌های شما توسط فرد خریدار راحت می‌شود.

اگر قصد خرید و فروش رویال را دارید، حتما سعی کنید از طریق سایت‌های معتبر نسبت به خرید یا فروش اقدام کنید. از آن جایی که در فرایند خرید و فروش رویال نیز امکان کلاه برداری وجود دارد، بهترین راه برای این موضوع، شناسایی سایت مناسب در این زمینه است.

سخن آخر:

خرید و فروش رویال توسط شرکت سوپرسل غیرقانونی می‌باشد. درصورت بروز مشکل در فرایند خرید و فروش رویال، کمپانی هیچگونه مسیولتی در قبال افراد نخواهد داشت. با این وجود اگر قصد دارید خرید و فروش رویال را انجام دهید، بهتر است به موارد بالا توجه داشته باشید.

منابع:

https://www.quora.com

 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس