ثبت آگهی

خرید و فروش کلش ، تجربه ای خوب

۱۳۹۹/۰۱/۱۸

عکس اصلی مقاله

خرید و فروش کلش آف کلنز بهترین روش برای از دست دادن تجربه ای دلپذیر که هیچ حس دیگری جایگزین آن نیست !

امروز که در اینترنت جستجو می کردم به مطلب بسیار تامل برانگیزی در مورد خرید و فروش کلش برخوردم:

« آیا شما می خواهید که وارد تجارت خرید و فروش کلش آف کلنز شوید و اکانت خود را بفروشید؟ یک خبر خوب برای شما دارم. ما خریدار اکانت شما هستیم.

مهم نیست سطح شما در این بازی چیست! ما حاضریم که شما را وارد دنیای تجارت خرید و فروش کلش کنیم و اکانت شما را بخریم. خرید و فروش کلش کار بسیار پرخطری است. ممکن است بسیاری از افراد با قیمت بسیار پایین اکانت شما را بخرند و یا شما را در این مسیر سردرگم کنند!

آیا می خواهید خطر کنید؟ پس خرید و فروش کلش خود را به ما بسپارید. ما اکانت شما را با بهترین قیمت خریداریم. بازی کلش آف کلنز بسیار زمان بر است. پس بهتر است وقتی به سطح خاصی رسیدید اکانت خود را به ما بفروشید.

ما پول را مستقیم به شما می دهیم و شما از این معامله بسیار خرسند خواهید بود!

خرید و فروش کلش

پوستری از بازی کلش را مشاهده می کنید.

مروری بر بازی کلش آف کلنز!

قبل از آنکه به این موضوع بپردازیم که آیا خرید و فروش کلش آف کلنز کار درستی است یا خیر ابتدا توضیح مختصری در مورد بازی کلش آف کلنز می دهیم.

کلش آف کلنز یا جنگ قبایل یک بازی پرطرفدار در گوشی های موبایل است که اولین بار توسط شرکت سوپرسل در آگوست سال 2012 به بازار عرضه گردید.

تقریبا دو ماه قبل از ارایه این بازی، شرکت سوپرسل بازی Hay Day را ارایه کرده بود و توانسته بود به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند.

رشد این بازی به حدی زیاد بود که این شرکت در سال 2013 نسخه اندروید این بازی را نیز به بازی عرضه کرد. پس از موفقیت این بازی، شرکت سوپرسل سه بازی دیگر را نیز بازار عرضه کرد:

  • Clash Royal
  • Boom Beach
  • Brawl Stars

کلش آف کلنز بازی آنلاین است که همزمان ممبرهای یک کلن یا یک قیبله اتک می زنند و یا قبیله خود را می سازند. برای ارتقا قبیله منابعی از جمله طلا، الماس، اکسیر و اکسیر سیاه مورد نیاز هستند.

یکی از جذابیتهای اصلی این بازی این است که امکان بازی افراد در تمامی نقاط دنیا وجود دارد و یک اتحاد جهانی را میان افراد در سرتاسر دنیا به وجود می آورد.

همین امر سبب شده است بسیاری از افراد جذب این بازی شوند و خرید و فروش کلش به یک تجارت بزرگ و پرسود در میان افراد تبدیل شود.


مقاله بهترین راه های فروش کلش مطاله کنید.


آیا خرید و فروش کلش کار درستی است؟

وقتی گیمر های حرفه ای می گویند که خرید و فروش کلش انجام می دهند و از آنها دلیل این کار را می پرسم همگی پاسخ های یکسانی می دهند، پاسخ هایی که در ابتدای امر منطقی به نظر می رسند اما تنها در ابتدای امر!

پاسخ ها بدین گونه هستند: «من نمی خوام سالیان سال کلش بازی کنم من TH1 Base را دارم» و یا «کلش دیگر بازی جذابی برای من نبود برای همین تصمیم گرفتم اکانتم را بفروشم».

در این مقاله به این دلایل به ظاهر منطقی پاسخ می دهیم که چرا خرید و فروش کلش کار بسیار اشتباهی است!

 

چرا وارد تجارت خرید و فروش کلش می شوید و اکانت خود را می فروشید؟

شاید دیگر بازی کلش اف کلنز برای شما جذاب نیست و یا دیگر به اندازه کافی وقت ندارید تا به طور منظم بازی کنید؟ خب آیا این بدین معناست که باید وارد دنیای خرید و فروش کلش بشوید و  اکانت خود را بفروشید!!

این امر کاملا طبیعی است که شما پس از مدتی دیگر مثل قبل از آن لذت نمی برید. اما این دلیل مناسبی برای خرید و فروش کلش نیست. وقتی این بازی به انتها برسد حس لذت بخشی خواهید داشت که با چیز دیگری قابل مقایسه نیست!

آیا حاضرید به دلیل اینکه دیگر حس سرگرمی سابق را ندارید این لذت را که با هیچ چیز دیگری نمی توانید تجربه کنید، از دست بدهید؟!

اگر دیگر مثل سابق وقت ندارید تا به بازی کلش بپردازید به راحتی می توانید کمتر بازی کنید و یا در بازی خود وقفه ای ایجاد کنید. من فکر می کنم هر کلشر TH10 می تواند مدتی استراحت کند! این کاری است که خود من نیز انجام دادم پس به شما اطمینان می دهم که این کار شدنی است.

تصور کنید وارد دنیای خرید و فروش کلش شدید و اکانت خود را فروختید. سپس وار (war) جدیدی به شما معرفی شود و شما می خواهید این وار را امتحان کنید، کاری که هر کلشر دیگری انجام می دهد!

بدون اکانت، دیگر نمی توانید بازی را بایک قبیله جدید شروع کنید. می توانم حس ندامت شما را در آن لحظه احساس کنم.

خود من حتی اگر تمامی انگشتانم را از دست دهم و یا کور شوم حاضر نیستم که به دنیای خرید و فروش کلش وارد شوم اکانت کلشم را بفروشم. من کلشم را دوست دارم زیرا مطمن هستم وقتی در وارها به من حمله شود ممبرهای دیگر انتقام من را خواهند گرفت. چه حس خوشایندی!

همین امر نیروی محرک بسیار قوی است که سبب می شود این بازی را ادامه دهم و هرگز وارد خرید و فروش کلش نشوم. تلاش می کنم برای این بازی وقت بگذارم و از آن لذت ببرم!

فروش اکانت کلش آف کلنز

عکس های آماده شده برای فروش اکانت

 

با خرید و فروش کلش تمامی حسهای خوبی را که می توانستید تجربه کنید از دست می دهید!

آیا وقت کافی ندارید که برای کلش  بگذارید و سطح خود را بالا ببرید؟ اصل این حرف درست نیست. شما باید بازی را ادامه دهید و هرگز خود را با افرادی که در صدر لیدربورد هستند مقایسه نکنید.

وقتی « تان حال » خود را ارتقا دهید و قبیله های های جدید و قدرتمند بسازید و به خوبی از خود دفاع کنید حس فوق العاده ای خواهید داشت! شما یک خالق هستید که از هیچ شروع کرده اید و اکنون در این جایگاه هستید. با خرید و فروش کلش آف کلنز تمامی داستان و احساس خوشی را که به شخصیت شما مرتبط است از دست می دهید.

دیگر نمی توانید از لحاظ احساسی با چیزی که خودتان ساختید و به وجود آورده اید ارتباط برقرار کنید. به کارهایی که تا به حال در بازی کلشتان انجام داده اید نگاهی بیاندازید (فقط به اعضای قبیله تان توجه نداشته باشید) آیا این موارد برای شما ارزشمند هستند؟

قبل از آنکه یک گوشی بخرید آن گوشی می تواند به هرکسی تعلق داشته باشد، اما وقتی گوشی را می خرید و تنظیمات آن را با توجه به نیازهای خود انجام می دهید این گوشی دیگر برای شماست که با فکر و ایده شما تنظیم شده است.

این تنها مثالی بود که می توانستم بزنم و قبل از خرید و فروش کلش بخواهم به آن فکر کنید. شما در بازی کلش یک اکانت دارید که این اکانت را با فکر و ایده خود پرورش داده اید. تلاشی که در بدست آوردن لولهای تان هال (levels of town hall) کرده اید،  قابل ستایش است.

از لحاظ قانونی همانطور که مطلع هستید خرید و فروش کلش بر خلاف مقررات The Supercell Terms of Use است و اگر آنها به این موضوع پی ببرند به سرعت اکانت شما را می بندند و نباید انتظار هیچ گونه کمکی را داشته باشید.

این شرکت در قوانین خود به این موارد اشاره می کند:

  • خرید و فروش کلش و به اشتراک گذاری اکانت آن به گیمرهای دیگر بر خلاف قونین شرکت سوپر سل است.
  • این شرکت اکانتهایی را که از فردی به فرد دیگر واگذار شده اند، تضمین نمی کند.
  • شرکت سوپرسل این حق را دارد تا هر اکانتی را که واگذار شده است ببنندد.

این شرکت هشدار می دهد که بسیاری از افراد سودجو هستند که پول را از فردی می گیرند و به او قول می دهند تا اکانتی با ویژگی های خاصی را به فرد بدهند. اما در این میان فریبکاری های زیادی رخ می دهد و خسارتهای مالی و معنوی زیادی به افراد وارد می شود.

من افراد زیادی را دیده ام که پس از فروش اکانت خود پشیمان شده اند و تنها دو راه پیش روی داشتند:

  1. با Supercell تماس گرفتند و گفتند که اکانت خود را فروخته اند و در این صورت حساب آنها بسته شده است.
  2. با احساس ناخوشایند پشیمانی کنار آمده اند چود دیگر راهی برایشان باقی نمانده است.

اگر تا به حال حرفهای من شما را قانع نکرده است که هرگز وارد تجارت خرید و فروش کلش نشوید امیدوارم آخرین حرف من سبب شود قبل از اینکار کمی فکر کنید.

کلش آف کلنز یک بازی است نه یک رقابت! شما می خواهید چیزی را بدست آورید و خودتان باید آن را بدست آورید. خرید دست رنج دیگران هرگز حس خوشایندی را به شما نخواهد داد. این چیزی نیست که بتوانید به آن افتخار کنید. حتی اگر کسی هرگز پی نبرد که شما اکانتی را خریده اید!

زیبایی موفقیت در آن است که برای کاری تلاش کرده باشید و سختی های آن را کشیده باشید. با گذراندن سختی ها وقتی به موفقیت می رسید احساس خوشایندی را تجربه می کنید که هیچ چیز جایگزین آن نیست! خرید و فروش کلش سبب می شود خود را از این حس محروم کنید.

خرید اکانت کلش آف کلنز

هر فردی که برای خود ارزش قایل باشد هرگز راضی نمی شود که خود را فریب دهد و با خرید زحمات دیگران حس موفقیت را برای خود بازآفرینی کند. این حس کاملا تقلبی و جعلی است و لایق هیچ گونه ادای احترام نیست.

وقتی وارد خرید و فروش کلش می شوید، حس موفقیت شما هیچ ارزشی ندارد و در پایان حسی پوچ و ناخوشایند است. شاید دیگران از این موفقیت خوشحال شوند اما شما بهتر از هرکسی می دانید که این احترام برای توانمندی های شما نیست.

بهتر است قبل از خرید و فروش کلش اندکی بیاندیشید!

 

منابع:

  1. https://www.example1.com

 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس