ثبت آگهی

تجربه خرید و فروش کلش رویال

۱۳۹۹/۰۱/۳۱

عکس اصلی مقاله

خرید و فروش رویال سبب شکل گیری تجارت بزرگی در میان بسیاری از گیمرها شده است و همین امر سوالات زیادی را برای بسیاری از افراد به وجود آورده است.

بازی کلش رویال یکی از بازی های محبوبی است که از سوی کمپانی سوپرسل (عرضه کننده بازی هیجان انگیز کلش آف کلنز) برای بازی در گوشی ها موبایل عرضه گردید.

در گذشته تمامی افراد برای بازی از پی سی ( کامپیوترهای رومیزی) استفاده می کردند. در آن موقع هیچ کس انتظار نداشت که وضع به گونه ای پیش رود که روزی گوشی های موبایل به بستری مناسب برای بازی تبدیل شوند.

رشد این بازی ها از جمله بازی کلش رویال به حدی چشم گیر بوده است که بسیاری از افراد به سمت خرید و فروش کلش رویال روی آورده اند.

در این مقاله قصد داریم به سوالات متعددی که در مورد خرید و فروش کلش رویال پرسیده می شود پاسخ دهیم و قوانین این کمپانی را در مورد این موضوع مطرح می کنیم. اما قبل از آن نگاهی کلی به بازی کلش رویال می اندازیم.

اکانت کلش رویال همراه با کارت های مکس

اکانت کلش رویال همراه با کارت های مکس

 

بازی کلش رویال

بازی کلش رویال یک بازی استراتژیک است که در آن از کارتها برای بازی استفاده می شود. به طور کلی سه نوع کارت در این بازی وجود دارد: کارت معمولی، کارت افسانه ای و کارت معمولی!

در ابتدای بازی، هیچ کارتی ندارید اما به محض آنکه این بازی ادامه پیدا کند گیمر کارتهای مختلفی را بدست می آورد و بازی هیجان بیشتری پیدا می کند.

این بازی با با بازی کلش آف کلنز متفاوت است اما وقتی به ساختار آن دقت می کنیم المان های بازی کلش آف کلنز را در آن پیدا می کنیم.

بازی کلش رویال به حدی هیجان انگیز و زیباست که بسیاری از افراد تصمیم می گیرند که وارد تجارت خرید و فروش کلش رویال شوند.

سوالات متعددی در رابطه با خرید و فروش کلش رویال مطرح است و در اینجا به این سوالات پرتکرار می پردازیم.

چگونه وارد معامه خرید و فروش کلش رویال شوم و اکانت خود را بفروشم؟

روشهای متعددی برای فروش اکانت کلش رویال وجود دارد:

  1. اکانت خود را مستقیما به دوستانتان بفروشید.
  2. از طریق وب سایت و یا فورم های خاص اکانت خود را به فروش برسانید.

فروش اکانت به دوستانتان بهترین، ساده ترین و سریع ترین روش برای فروش اکانت است. اگر دوستی ندارید که اکانت شما را بخرید می توانید از طریق وب سایت هایی که این کار را انجام می دهند، اقدام کنید ( توجه داشته باشید هرگز به این موضوع اشاره نشده است که این کار قانونی یا غیر قانونی است تنها به روش انجام آن اشاره کردیم).

آیا می توانم اکانت کلش رویال خود را بفروشم؟

بله، شما می توانید وارد خرید و فروش کلش رویال شوید و اکانت خود را بفروشید. اما به این موضوع توجه داشته باشید. شما ساعتهای متمادی نشسته اید و بازی کرده اید. پس بهتر است نتیجه دسترنج خود را به سادگی از دست ندهید.

همچنین ممکن است کمپانی سوپرسل حساب شما را ببندد... اما روشی وجود دارد که آنها نتوانند این کار را انجام دهند! شخصی که تمایل دارد اکانت کلش رویال را بخرد می تواند خرید درون بازی انجام دهد.

در اینجا که صحبت از قوانین کمپانی سوپرسل در مورد خرید و فروش کلش رویال شد بهتر است به این موارد توجه داشته باشید.

کمپانی سوپر سل در مورد بازی کلش رویال بسیار نگران است و همیشه تلاش می کند این بازی در نهایت عدالت انجام شود. به طور کلی این کمپانی با وضع قوانینی تلاش کرده است تا جلوی هر گرونه تقلبی در بازی را بگیرد.

اکانت لول سیزده همراه با تمامی کارت های اکانت

کمپانی سوپرسل از چه چیزهایی محافظت می کند؟

  • این کمپانی اجازه نمی دهد که گیمرها از نرم افزار ثالثی در بازی استفاده کنند.
  • این کمپانی اشتراک گذاری بازی ها را کنترل می کند.
  • لیدربرد ها به دقت بررسی می شوند تا به طور منظم آپدیت شوند.
  • اکانت های گیمرها دایما بررسی می شود تا این اکانتها شرایط لازم برای ورود به تورتومنتهای رقابتی را دارا باشند.

توجه و تمرکز اصلی کمپانی سوپرسل بر خرید و فروش کلش رویال و یا استفاده از نرم افزاری دیگر برای خرید جم در طول بازی است.

خرید و فروش کلش رویال و یا به اشتراک گذاری آن از دیدگاه  کمپانی سوپرسل چیست؟

این کمپانی پاسخ به این سوال را به سادگی شرح می دهد. هر گونه خرید و فروش و اجازه به فردی دیگر برای پیشرفت در بازی زیر نام یک اکانت کاملا غیرقانونی است.

خرید و فروش کلش رویال و به اشتراک گذاری آن کاملا غیر قانونی است و این کمپانی حق دارد که آن اکانت را مسدود کند. بهتر است بدانید که این مسدودسازی گاهی همیشگی است پس به این موضوع توجه داشته باشید.

این کمپانی نمی تواند امنیت اکانتی را که وارد خرید و فروش رویال شده است و اکانت آن از شخصی به شخص دیگر انتقال یافته است، تامین کند.

وب سایتهای زیادی وجود دارند که خرید و فروش کلش رویال را انجام می دهند، اما هیچ کدام از این وب سایتها از نظر کمپانی سوپرسل قانونی نستند.

هر چیزی را که وب سایتها در مورد خرید و فروش کلش رویال ادعا می کنند نادیده بگیرید. هیچ کدام از آنها مورد تایید نیستند و کاری غیر قانونی انجام می دهند.

اکانتهایی که وارد معامله خرید و فروش کلش رویال می شوند شامل جریمه های متفاوتی می شوند. شدیدترین جریمه حذف همیشگی اکانت است.

 

مسدود سازی اکانتی که وارد خرید و فروش کلش رویال شده است چقدر طول می کشد؟

سوپرسل اخیرا گیمرهای زیادی را برای همیشه مسدود کرده است. دلیل این مسدودسازی ایم است که آنها در این بازی عدالت را رعایت نکردند و از نرم افزار دیگری در طی بازی استفاده کردند.

این کمپانی اعلام کرده است که خط مشی این کمپانی که مرتبط با رعایت حقوق و قوانین است، اخیرا شدید تر شده است و سوپرسل تلاش می کند تا تا شرایط را برای تمامی گیمرها یکسان کند و هرگز اجازه نمی دهد کسی پا را از حد قوانین فراتر گذارد. 

بسیاری از گیمرها صدها ساعت وقت گذاشته اند تا بتوانند اکانت خود را ارتقا دهند. خرید و فروش کلش رویال کاری است که می تواند تمامی زحمات گیمر را بر باد دهد و اخیرا سوپرسل در این باره هشدار داده است!

در چندین ماه گذشته، کاربرهایی که وارد خرید و فروش کلش رویال شده بودند و کمپانی سوپرسل به این موضوع پی برده بود، هشداری را از سوی کمپانی دریافت می کردند و به مدت دو هفته دیگر به بازی دسترسی نداشتند.

این کمپانی نیز اعلام کرده است این قوانین برای افرادی که از نرم افزار دیگری برای موفقیت در بازی استفاده می کنند، اجرا می شود. حتی اگر آنها از آن نرم افزار استفاده نکنند این قوانین به طور کامل برای آنها اجرا می شود.

اگر یکبار دیگر این اتفاق بیافتد (یعنی اکانتی وارد خرید و فروش کلش رویال شود و یا نرم افزار کمکی نصب کند) این کمپانی بدون ارسال هیچ گونه پیامی آن اکانت را برای همیشه حذف می کند.

نظر کاربران در مورد قوانین سخت کمپانی سوپرسل در خرید و فروش کلش رویال چیست؟

قوانین کمپانی سوپرسل در مورد خرید و فروش کلش رویال و حذف همیشگی اکانت سبب برانگیختگی برخی واکنش ها در میان کاربران این بازی هیجان انگیز شده است.

برخی از آنها بر این عقیده هستند که این قوانین عادلانه نیستند. آنها بر این باور هستند که این اکانت مانند گوشی جز اموال شخصی است و هر گاه شخص اراده کند می تواند مالکیت آن را به شخص دیگری انتقال دهد و در این مورد نباید هیچ گونه منعی وجود داشته باشد.

از طرفی دیگر، کاربران دیگر بر این عقیده هستند که حدف همیشگی اکانت به هیچ عنوان کار درستی نیست. زیرا شخص زحمت کشیده است تا به آن سطح برسد. اگر کار خلاف قانونی انجام دهد باید چندین بار به او فرصت داده شود و در صورت تکرار اکانت حذف شود.  این افراد در حقیقت به این قانون کمپانی سوپر سل اعتراض دارند که بار دوم بدون ارسال هیچ گونه پیام هشداری اکانت برای همیشه مسدود می شود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر نکاتی در مورد خرید و فروش رویال مطاله بفرمایید.


 

خرید و فروش کلش رویال

آیا وارد خرید و فروش کلش رویال شوم؟

تا به حال تمامی جنبه های تجارت خرید و فروش کلش رویال را توضیح دادیم و قوانین کمپانی سوپرسل را مطرح کردیم. این امر پر واضح است که خرید و فروش کلش رویال کاری کاملا غیرقانونی است و انجام آن مشکلات زیادی را برای فرد به وجود می آورد و خطر مسدود شدن همیشگی اکانت وجود دارد.

اجازه دهید از جنبه دیگری به این موضوع نگاه کنیم. مطالعات نشان می دهند که از لحاظ روانشناسی تمامی انسان ها به قدرت علاقه دارند و این موضوع عامل جاذب برای انجام بسیاری از کارهای غیر اخلاقی است.

از زمانی که گیم وارد زندگی انسان ها گردید، سبب شد بسیاری از انسانها وقت زیادی را صرف کنند تا بتوانند در این بازی ها به موفقیت دست پیدا کنند.

اما جذابیت این بازی ها وقتی است که شما سختی های آن را پشت سر بگذارید تا بتوانید احساس خوب موفقیت و پیروزی را تجربه کنید.

خرید و فروش کلش رویال تجارت نادرستی است که انسان ها راه انداخته اند تا موفقیت را نیز وارد عرصه خرید و فروش بکنند. بهتر است بدانید که موفقیت قابل خرید و فروش نیست و با اینکار تنها خود را فریب می دهید!

 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس