ثبت آگهی

خرید کلش آف کلنز ، راحتی و آسودگی

۱۳۹۹/۰۲/۰۵

عکس اصلی مقاله

 

در سال 1999 با ورود اولین گوشی هوشمند دنیا و استقبال کاربران برنامه نویسان به فکر توسعه ی کارکردهای آن، شروع به نوشتن برنامه ها کردند تا اینکه گوشی ها با استفاده از تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری به گوشی های امروزی تبدیل شد و سیستم عامل های مختلفی برای گوشی ها ی تعریف شده بود که متناسب با آن ها برنامه ای ساخته و عرضه شد. اندروید و ای او اس سیستم عامل های گوشی می باشند و یکی از برنامه های پرمخاطب گوشی نرم افزار بازی می باشد. در این مقاله به خرید کلش آف کلنز می پردازیم.

خرید کلش آف کلنز

اولین بازی موبایل در سال 1994 با یک بازی ساده روی یک گوشی غیر هوشمند ساخته شد. اما مهم ترین دلایل رونق بخشی و بهبود وضعیت بازی های موبایل سیستم عامل هایی می باشد که بعدها وارد دنیای موبایل شد و برنامه های موبایل خلاق تر و با کیفیت بهتری ساخته شدند. امروزه یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین بازی های موبایل کلش آف کلنز (جنگ قبایل) می باشد که در سراسر جهان خرید کلش آف کلنز بسیار زیاد هست.

در سال 2012 شرکت سوپرسل یک بازی با فضا و سبک استراتژی و به صورت داستانی برای گوشی هایی با سیستم عامل آی اُ اس طراحی و ساخته شد. اما به خاطر تقاضای کاربران و محبوبیت این بازی این کمپانی نسخه ی اندرویدی آن را ساخته و عرضه کرد. در حال حاضر می توان برای خرید کلش آف کلنز به سایت های رسمی به صورت آنلاین اقدام کرد. این نرم افزار بازی در بازه زمانی 2012 تا 2013 جزو 5 نرم افزار کاربردی ستاره دار طبق میزان دانلود بوده است. و در برنامه های اپ استور و گوگل پلی جزو سومین بازی پر فروش محسوب می شود.

سوپرسل یک شرکت فنلاندی ساخت بازی می باشد که برنامه های بازی خوبی را به کاربران عرضه کرده است و به شهرت در عرصه ی دنیای گیم رسیده است و بازی کلش آف کلنز تولید همین شرکت می باشد که این بازی پس از طی چند سال هنوز سرگرم کننده است و کاربران دنبال آپدیت جدید آن هستند و خرید کلش آف کلنز انجام می دهند. سوپرسل پیش از این بازی هی دی را به کاربران عرضه کرده بود و با بازی کلش آف کلنز به شهرت رسید و افراد زیادی برای خرید کلش اف کلنز به گوگل پلی و اپ استور مراجعه کردند.

بازی کلش آف کلنز

اکانتی مناسب جهت خرید کلش آف کلنز

داستان بازی کلش آف کلنز

با خرید کلش اف کلنز وارد یک داستان مهیج خواهید شد که جذابیت های بصری دارد و کنترل آن با کاربر است. بازی های داستانی مورد توجه کاربران قرار گرفته است و کاربر کلش اف کلنز می تواند آن داستان را خود ساخته و پرداخته و مدت پیروزی خود را خود تخمین بزند در حقیقت با خرید کلش آف کلنز می توان داستان سرایی کرد.

در حقیقت کاربر با ورود به بازی حاکم یک مزرعه روستایی می باشد که با امکانات بازی آن را ارتقا داده و قلعه ی خود را برای حفاظت از دشمنانی که به آن حمله خواهند کرد، محافظت می کند. قلعه ی کوچک دیگری در شب وجود دارد که حاکم به آن سفر کرده و در مواقع به تکمیل آن می پردازد. بعد از آن باید قبیله ای برای خود بسازد یا به قبیله ای دیگر بپیوندد و نیروی خود را افزایش داده و به جنگ با دشمن برود.

عناصر حیاتی در این بازی چهار مورد می باشد: طلا، اکسیر، اکسیر سیاه، الماس

برای ارتقای نیروی سربازها، حاکم یا رئیس بزرگ و ارتقای ساختمان ها نیاز به اکسیر می باشد که غنیمت از جنگ های پی در پی بدست می آید و نیروی دشمن نیز می توانند آن را از قلعه غارت کنند و به تضعیف قلعه بپردازند. سربازها در سربازخانه به وسیله اکسیر ساخته می شوند. با استفاده از اکسیر سیاه به تمرین دادن نیروها پرداخته می شود و درتالار شهر باز می شود. عنصر طلا از ابتدای بازی مورد نیاز است و از معادن طلا و غیمت قبیله های دیگر به دست می آید. خرید کلش آف کلنز با تمام جذابیت هایش می تواند اعتیادآور باشد و باید در بازی با آن احتیاط کرد و ساعاتی را برای بازی انتخاب نمود. همچنین از طلا برای تشکیلات دفاعی، نظامی، دیوارهای قلعه استفاده می شود. بنابراین با خرید کلش آف کلنز می توانید به سرزمین هیجان سفر کنید.

قابلیت های بازی کلش اف کلنز

بازی کلش آف کلنز یک بازی جذاب از تمام زوایای یک بازی موبایل می باشد و قابلیت های زیادی را برای کاربران خود ارائه می دهد و می توان انگیزه ای برای خرید کلش آف کلنز باشد. امکانات بازی کلش اف کلنز به صورت زیر می باشد که شما می توانید با خرید کلش آف کلنز همه رو با هم داشته باشید.

- بازی آنلاین: یکی از مزیت های بازی کلش آف کلنز آن لاین بودن آن می باشد. به برنامه های آنلاین به صورت کلی امکان ارتقای بروزرسانی بیشتری دارند و می توانند مهیج تر از بازی هایی باشند که آنلاین نیستند. همچنین افرادی همیشه دنبال بازی های به صورت آنلاین هستند که درعین حال کیفیت بازی حفظ شود.

چند کاربره بودن: با این قابلیت می توان با چند کاربر در هر مکانی به صورت آنلاین به بازی پرداخت.

ورژن جدید و بروزرسانی پیوسته: با خرید کلش آف کلنز می توان آپدیت های آن را به راحتی از طریق اینترنت و فروشگاه های مثل گوگل پلی استفاده کرد و بازی قدیمی را با ورژن جدید آن بروزرسانی کرد.

- امکان چت با دیگر کاربران در حین بازی: با خرید کلش آف کلنز و بازی در آن امکان چت به طور همزمان با افراد در حال بازی یا قبایل داخل بازی می باشد و بسیار مناسب یک بازی چند کاربره می باشد و مهیج تر خواهد بود.

- استفاده از هوش در بازی کلش آف کلنز بسیار مشهود ست و برای برنده شدن وارتقای سطح باید حتما کاربر از هوش خود استفاده کند.

- خلاقیت در بازی و نقش های متفاوت کاراکترهای بازی از دیگر مزیت های این بازی می باشد و بعد از خرید کلش آف کلنز با خیال راحت از کیفیت بازی و گرافیک این بازی مطمئن خواهید شد.

- گرافیک بالا و ترکیب رنگ های: زنده و واقعی بودن بازی آن را بسیار جذاب کرده است و حین بازی از خستگی چشم جلوگیری می کند.

- عدم یکنواخت شدن بازی: بخاطر چند کاربره بودن بازی و چیدمان و نقشه های مختلف بازی هیچ وقت یکنواخت نخواهد شد و در تمام ساعات شبانه روز می شود بازی جذاب را دنبال کرد. همچنین هر چقدر بازی جلو برود قدرت و سرعت کاربر در بازی بیشتر می شود.

 

چگونگی خرید کلش آف کلنز

بازی های آنلاین تحولی در عرصه ی بازی به وجود آورده و خرید کلش آف کلنز یکی از محبوب ترین و مهیج ترین خرید های آنلاین می باشد که جایزه هم به قهرمان لیگ آن ها پرداخت می شود. همانطور که در قسمت بازی بیان شد کاربر در بازی حاکم یا رئیس یک مزرعه می باشد که باید مانند یک رهبر به ارتقای سرزمین خود پرداخته و از نظر مالی آن را ارتقا دهد تا بتوان با پول های باقیمانده غذای سربازان و دیوارهای محافظت کرد و از حمله ی دشمنان جلوگیری کرد و در عین حال با قدرت بخشی به نیروها بتوان به قبیله های دیگر  حمله کرده و مواردی را برای ارتقای بیشتر سرزمین بدست آورد.

می توان قبل از خرید کلش آف کلنز این بازی استراتژیک مهیج ابتدا از چگونگی این بازی اطلاع یافت:

در گوشه سمت چپ صفحه کلمه ی حمله دیده می شود که با انتخاب آن دو مورد انتخابی برای کاربر قرار می گیرد:

1- انتخاب حمله به افراد گابلین و ادامه مراحل بازی

2- حمله به دیگر قبایل

اگر روی مورد دوم انتخاب کنید همن لحظه 50 سکه از کاربر کسر می شود. بعد می توان موقعیت حریف را بسنجد حریف نیز دارای قلعه ها و نیروهایی می باشد. اگر کاربر با دارایی هایی خود بسنجد که نمی تواند با این حریف مبارزه کند می تواند انصراف دهد و البته 50 سکه از او کسر می شود . وقتی نقشه ی بعدی را انتخاب کند پس از صرف زمان 30 ثانیه فرصت است تا مبارزه را آغاز کند. اما اگر در همان لحظه بازی را ترک کند شکست خورده اعلام می شود. اگر کار در بازی با حریف پیروز شود به او اجازه دهد خواهد شد که این جام ها برای لیگ جهانی مورد استفاده قرار می گیرد که اگر جام ها به 300 برسد وارد لیگ جهانی خواهد شد و با بازی در لیگ و پیروزی در آن هر دو هفته به برندگان جوایزی هدیه خواهد شد.

نکاتی درباره خرید کلش آف کلنز

برای خرید کلش اف کلنز می توان به سایت های فروش بازی مراجعه و به صورت آنلاین این بازی را خریداری کرد. نکاتی را درباره خرید کلش آف کلنز بدانیم:

- اگر کاربر آفلاین باشد قبایل دیگر می تواند به قلعه ی او حمله کند. اما باید توجه داشت که این مشکل اساسی نیست و سربازان بلافاصله می توانند از قلعه و سرزمین محافظت می کنند و مشکل را در عرض چند ثانیه رفع کنند. دشمن در این زمان بیشترین ضربه را با غارت طلا و سرمایه های سرزمین کاربر می توند بزند.

از طرفی اگر کاربر شکست بخورد جام های ذخیره شده اش را از دست می دهد.

- کاربر باید برای دفاع از سرزمین خود با دشمنان مقابله کند و برای دفاع از ساختمان قلعه و نیروهای دفاع خود تجهیزات نظامی را در قسمت های مناسبی منتشر کند. تجهیزات دفاعی در این بازی شامل موارد زیر است:

توپ با پرتاب افقی، توپ با پرتاب عمودی. دکل نگهبانی و دیده بانی، دیوارهای دفاعی فلعه و سرزمین . مین.

این تجهیزات دفاعی قابل ارتقا به وسایل قوی تر می باشد.


 

خرید و فروش کلش آف کلنز بهترین روش برای از دست دادن تجربه ای دلپذیر که هیچ حس دیگری جایگزین آن نیست !


خرید کلش اف کلنز

کلش آف کلنز جزو برترین بازی های آنلاین محسوب می شود که می توان قابلیت های ارتقا و آپدیت ها و نمونه های درخواستی آن را دریافت کرد. برای خرید کلش آف کلنز اورجینال بهتر است آن را از کلش مارکت دریافت کرد چرا که بخاطر محبوبیت این بازی بعدها کپی های زیادی از این بازی در فضای مختلف صورت گرفت که کیفیت بازی اورجینال را ندارد. این بازی می تواند برای سرگرمی در گوشی های ای اُ اِس و اندروید مناسب باشد. خرید کلش اف کلنز را با توجه به سیستم عامل موبایل خود می توان نصب کرد و از آن لذت برد.

 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس