ثبت آگهی

لذت فروش اکانت کلش رویال

۱۳۹۹/۰۲/۲۳

عکس اصلی مقاله

فروش اکانت کلش رویال(Clash Royale)

 
خرید و فروش رویال به عنوان یک بازی محبوب جهانی امروزه مورد توجه بسیاری از کسانی که می خواهند درآمد زیادی کسب کنند ، قرار گرفته است. افراد به دنبال پیشرفت تکنولوژی و فناوری شبکه و اینترنت دیگر تمایلی به خروج از منزل ندارند. همواره به دنبال راهی برای کسب درآمد تنها با ماندن در خانه هستند. خرید و فروش اکانت کلش رویال یکی از راههای بسیاری است که می توان به این مهم دست یافت.
 
چگونه می توان به فروش اکانت کلش رویال پرداخت؟چه سایت هایی در زمینه خرید و فروش کلش رویال فعالیت دارند؟ آیا برای ورود به محیط بازی و توسعه آن پیش نیاز هایی باید داشته باشید؟ و سوالات بسیار دیگری که در  ادامه این مقاله می خواهیم مورد نقد و بررسی قرار دهیم. اما ابتدا باید با خود بازی کلش رویال آشنا شوید.
 
خرید و فروش رویال
 
صفحه اصلی بازی کلش رویال
 

تجربه خرید و فروش کلش آف کلنز و اطلاعات مربوط به این موضوع را می‌خواهیم در این مقاله مطالعه کنیم. در سال‌های نه‌چندان دور بازی‌های کامپیوتری نقش به‌سزایی در سرگرم کردن طیف گسترده‌ای از اقشار جامعه را برعهده داشته و دارد.


کلش رویال چیست؟

 
یکی از بازی های ارائه شده توسط تیم توسعه دهنده بازی Supercell بازی پر مخاطب کلش رویال می باشد. در سطح جهانی در دوم مارس ۲۰۱۶ منتشر شده است.برای سیستم عامل های اندروید و ios طراحی شده است. این یک بازی ویدیویی استراتژی در زمان واقعی است.
 
تفاوت کلش رویال با کلش آف کلنز در این است که عناصر و واحد های کلش رویال براساس کلش آف کلنز است اما تنها بر روی نقشه جای گذاری می شوند.
 
بازی به صورت ترکیبی از کارت جمع آوری،دفاع برج و عرصه نبرد چند نفره است.
 
اصولا در قالب بازی های دو یا چهار بازیکن انجام می شود و سعی در حمله به برج کینگ یا پادشاه می باشد.بنابر این با نابودی برج کینگ به سرعت به اولین پیروزی دست می یابید. البته دو برج آرنا در سمت چپ و راست برج کینگ برای محافظت آن نیز وجود دارند. در کلش رویال بازیکنان با توجه به غنایم خود امتیاز می گیرند.
 
کلش رویال به واسطه سرویس خرید درون برنامه ای خود در مدت یکسال به یک میلیارد دلار درآمد دست یافت. البته این بازی می تواند برای گیمر ها نیز درآمد زا باشد ،اما چطور؟هر بازیکن اگر بازی قابل قبولی را از خود ارائه دهد به راحتی و البته با صرف زمان امتیاز خود را افزایش می دهد و اگر در این بین فردی باشد که نخواهد بازی را از صفر آغاز کند میتواند اکانت فرد باتجربه بالاتر را بخرد.این همان سرویس فروش اکانت کلش رویال است .
 
در تمام طول بازی کلش رویال باید توجه داشته باشید که اتصال شما به اینترنت برقرار باشد.
 
کلش رویال بازی است که با کارت انجام می شود.در این بازی یک دوئل بین کارت هاو نظمی بین منطق دفاع برج ها برقرار است. مهمترین ارز در بازی طلا است و از طلاها برای جمع آوری کارت ها استفاده می شود. هر کارت در حال افزایش سطح بازیکن را بالا می برد. برای هر مبارزه باید هشت کارت داشته باشیم.
 

فروش اکانت کلش رویال

 
این بازی در سراسر جهان بازیکنان میلیونی دارد و روش های مختلفی برای موفقیت در بازی کلش رویال وجود دارد. این روش ها باید توسط بازیکنان محاسبه شوند. در این مرحله است که فروش اکانت کلش رویال اهمیت خود را نشان می دهد.
 
با استفاده از سرویس خرید و فروش اکانت کلش رویال به صورت آنلاین بازیکنان می توانند از همان ابتدا به سطح مورد نظر خود دست یابند.
 
گاهی بازیکنان قصد آن را ندارند که دست خالی به جنگ بروند بنابراین سعی می کنند با خرید و فروش اکانت کلش رویال زودتر به غنایم دست پیدا کرده و در آن سطح خریداری شده به راحتی به پیروزی هایی دست یابند.
 
از جمله ویژگی هایی که به هنگام فروش اکانت کلش رویال باید فروشنده آنها را به گیمر ها معرفی کند می توان به :
 
King level : سطح بازی
Trophies : غنائم
Legendary : کارت های افسانه
Epic : حماسه
Rare : کارت های نادر
Gold : طلا
Gems : سنگ های قیمتی
اشاره کرد.
 
موردی هم پیش می آید که بازیکنان دیگر نمی خواهند از برج های خود دفاع کنند و از این کار خسته شده اند پس بهتر است  از طریق فروش اکانت کلش رویال حساب کاربری خود را در اختیار بازیکنان دیگر قرار دهند تا با کارت های شما کار کنند و به دوئل با سایر بازیکنان برای حفظ برج کینگ خود بپردازند.
 
 
 

کاور زیبای بازی کلش رویال

 
 
 
 
باتوجه به اینکه بازیکنان جدید الورود به بازی باید زمان زیادی را صرف کنند تا بازی خود را توسعه داده و زودتر به سودآوری برسند یک گزینه روی میز برای آنها استفاده ازسایت های فروش اکانت کلش رویال است .
 
در این بازی بازیکنانی که تازه تصمیم ورود به بازی را گرفته اند ماه ها طول می کشد تا به سطح گیمرهای کهنه کار دست یابند. بنابراین با خرید و فروش اکانت کلش رویال براحتی سطح خود را همتراز با آنها‌ می کنند.
 

دو عامل که یک بازیکن را برای خرید به سمت یک بازار فروش اکانت کلش رویال سوق می دهد عبارتند از:

 
اعتبار سنجی بازار:برای آنکه کلاهبرداری در معاملات آنلاین زیاد است. پس بهتر است بازیکن در سایت های معتبر در زمینه خرید و فروش کلش رویال اقدام به معامله نمایند.
ارزان بودن بازار:چرا که حتی اگر فرد بخواهد خودش بازی کند و بعضی اوقات برای کسب پیروزی ها به خرید درون برنامه بپردازد خیلی زمان بر و گران تر از آن است که از همان ابتدا  یک اکانت آماده با ویژگی های مد نظر خود را بخرد.
حق کمیسیون بازار:معمولا خریداران به دنبال محیطی امن برای خرید هستند که کمیسیون کمتری از آن ها دریافت کند.
گیمرها برای آنکه بتوانند به حریف ضربه بزنند از کارت ها استفاده می کنند.بنابراین با خرید حساب کاربری که کارت های خوبی دارد احتمال بردهای خود را بالا می برند. به طور مثال اگه یک فروش اکانت کلش رویال با ویژگی های زیر باشد. یک لیگ challengerو۱۲ سطح دیده می شود که کارت های بسیاری در حساب وجود دارد. این فروش اکانت کلش رویال ممکن است شامل همه ی کارت های افسانه ای باشد.
 
 
در نهایت با خرید یک اکانت کلش رویال آماده می توانید استراتژی های بیشتری پیاده سازی کنید.
 
به طور کلی اگر بخواهیم به این سوال شما پاسخ دهیم که چرا باید یک حساب کلش رویال را بخرید؟ می توانیم اینطور پاسخ شما را بیان کنیم که اگرچه مهارت و تفکر استراتژیک بخش مهمی از بازی کلش رویال برای یک گیمر محسوب می شود ،داشتن کارت های سطح بالا به همراه منابع برای به دست آوردن کارت ها نیز به همان اندازه حائز اهمیت است. برای دستیابی به این مهم باید وقت زیادی بگذاریم اما با خرید یک حساب کاربری می توان این نیاز را به راحتی پاسخ گو بود.
 
اکنون وقت آن است که به سراغ خرید و فروش اکانت کلش رویال بروید.
 

سایت های خرید و فروش اکانت کلش رویال

 
همانطور که گفته شد در مسیر بازی کلش رویال اگر می خواهید پیشرفت کنید و رویا پردازی هایی دارید کافی است در ابتدا یک اکانت آماده با نیروهای مدنظر خود را از طریق سایت های معتبر فروش اکانت کلش رویال خریداری نمایید.
 
باید به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید و فروش اکانت کلش رویال به چه سایت هایی مراجعه می کنید تا در دام سایت های جعلی در این زمینه گرفتار نشوید.
 
البته سایت های مشهوری در زمینه خرید و فروش کلش رویال به صورت آنلاین هستند که این خرید را تضمین می کنند. از جمله ی این سایت های معتبر و مشهور در سراسر جهان برای خرید و فروش اکانت کلش رویال سایت های آمازون و GamerMarkt و ebay هستند. همچنین از سایت های فعال در حوزه فروش اکانت کلش رویال در ایران می توان به Gamehyper و ... اشاره کرد که با یک جستجوی ساده در اینترنت به آن ها دسترسی پیدا می کنیم. ولی در زمینه سایت های ایرانی باید از داشتن نماد اعتماد الکترونیک سایت اطمینان حاصل کنیم.
 
سایت های جهانی خرید و فروش اکانت کلش رویال برای پرداخت وجه به کابران خود پس از انجام معامله معمولا از حساب هایی که قابلیت انتقال وجه را به صورت بین المللی دارند مثل پی پال استفاده می کنند. این انتقال وجه گاهی می تواند به صورت دلاری و گاهی به صورت ریالی باشد و این بسته به نظر خریدار و فروشنده اکانت کلش رویال دارد.
 
سایت هایی نیز وجود دارند که خرید و فروش اکانت کلش رویال را به واسطه مبادله ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین انجام می دهند.
 
این سایت ها همگی سعی دارند ارزان ترین فروش اکانت کلش رویال را به شما پیشنهاد دهند.
 
برخی سایت ها مثل G2G برای انجام یک معامله بهتر یک تعامل را بین خریدار و فروشنده کلش رویال فراهم می کنند.
 

چگونه اقدام به فروش اکانت کلش رویال خود کنیم؟

 
اولین حرکت در مجموعه مراحل فروش حساب کاربری کلش رویال باید در سایت ثبت نام کنید و یا به عنوان فروشنده وارد شوید.
حساب کلش رویال خود را برای فروش در صفحه فروش باید قرار دهید.
اگر یک خریدار علاقه مند هم هستید، اصولا سیستم ها به صورت اتوماتیک بلافاصله به شما اطلاع می دهند که شروع به معامله کنید.این بستگی به شما دارد که یک حساب بالاتر را انتخاب کنید یا حساب ارزان تر؟!
و در مرحله آخر پرداخت صورت می گیرد.
 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس