ثبت آگهی

سیر تا پیاز تاریخچه کلش رویال

۱۳۹۸/۰۷/۲۸

عکس اصلی مقاله

خرید و فروش کلش رویال

تاریخچه کلش رویال

سوپرسل پس از عرضه موفق بازی کلش آف کلنز درصدد این بود تا بازی دیگری با همان سبک اما ساختار کلی متفاوت عرضه کند که نتیجه آن کلش رویال گردید.

اجرای بازی به صورت عمودی بوده که با اسکرول به بخش های مختلف آن دسترسی خواهید داشت. پایه اصلی بازی بر روی کارت های مخصوص ساخته شده که به صورت کلی دارای 3 دسته بندی هستند و با ورود به بخش مبارزه بلافاصله به یک کاربر آنلاین متصل خواهید شد و همین موضوع باعث شده تا بازی به طور کلی با کلش آف کلنز متفاوت باشد.

تاریخچه کلش رویال نشان می دهد از همان ابتدا استقبال ویژه ای از این بازی شد اما نکته مهم این است که کاربران زیادی عنوان کردند داستان بازی جذابیت کلش آف کلنز را ندارد و تعدادی از کاربران اقدام به فروش رویال خود نموده و بازار خرید و فروش رویال نیز به راه افتاد پس از مدتی سوپرسل عنوان کرد این بازی برخلاف کلش آف کلنز پایان خواهد داشت تا تاریخچه کلش رویال و کلش آف کلنز کاملا متفاوت از هم رقم بخورد.

حدودا 1 سال پس از عرضه کلش رویال بود که تالار گفتگو این بازی و کلش آف کلنز هک شد و اکانت کاربران زیادی مورد نفوذ قرار گرفت در آن زمان کاربران کلش آف کلنز دلیل این اتفاق را نحس بودن کلش رویال هنوان می کردند. هرچند که سوپرسل بلافاصله این مشکل را برطرف نمود اما این اتفاق در تاریخچه کلش رویال ثبت گردید.

خرید و فروش کلش رویال

 

سوپرسل در بازی های خود همواره سعی کرده با ارائه آپدیت های جدید کاربران را مجذوب بازی نگه دارد و در صورتی که به تاریخچه کلش رویال مراجعه کنید متوجه آپدیت های پرتعداد آن خواهید شد حتی تا آنجا که در یکی از آپدیت ها امکان نبرد 2 به 2 را فراهم کرد که استقبال زیادی از آن شد.

همان طور که پیشتر عنوان شد کلش رویال به علت امکان مبارزه آنلاین با سایر کاربران برگ برنده مهمی نسبت به کلش آف کلنز داشت و به خاطر همین ویژگی در صورتی که به بررسی تاریخچه کلش رویال نگاهی بیندازید مبارزات آنلاین و حضوری زیادی را خواهید یافت.

مسابقات جهانی کلش رویال

World Cyber Games Finals هر سال اقدام به برگزاری مسابقات کلش رویال در سطح جهانی می کند که امسال نیز این مسابقات برگزار شد. نکته جالب این است که هرکاربر با کسب 20 پیروزی در مسابقات مقدماتی به مسابقات اصلی راه پیدا کرده و شانس خود را برای کسب جوایز چند صد هزار دلاری و ثبت نام خود تاریخچه کلش رویال آزمایش می کند. جالب است بدانید برخی کاربران با کسب مقام در این مسابقات اقدام به فروش رویال خود کرده و از این راه نیز کسب درآمد می کنند!

 

کلش رویال در ایران

 شهریور ماه سال جاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای ایران اقدام به برگزاری مسابقات حضوری کلش رویال با جوایز چند میلیونی نمود که طمع کسب جایزه و شهرت باعث شد به یکباره بازار خرید و فروش رویال رونق عجیبی بگیرد و همگان سعی داشتند با خرید رویال ایده آل خود در این مسابقات شرکت کنند. در 8 شهریور ماه مسابقات به پایان رسید و نفرات برتر نام خود را در تاریخچه کلش رویال در ایران ثبت نمودند.

سوپرسل پس از مشاهده استقبال ویژه ایرانیان از کلش آف کلنز در کلش رویال اقدام به پشتیبانی از زبان فارسی نمود تا بدین شکل کاربران ایرانی تجربه رابط کاربری بهتری داشته باشند و زبان فارسی نیز در تاریخچه کلش رویال نقش آفرینی کند.

درمورد کلش رویال نیز تبلیغات فراوانی مبنی بر هک آن و امکان خرید جم و الماس به صورت رایگان وجود دارد. در صورتی که به بررسی تاریخچه کلش رویال بپردازید خواهید دید کوچکترین خبری مبنی بر نفوذ در این بازی موجود نیست بنابراین راه های ذکر شده هیچکدام حقیقت نداشته و چنانچه قصد پیشرفت سریعتر در بازی دارید یا می بایست از فروشگاه مخصوص بازی خرید کنید و یا نسبت به خرید رویال قوی تر اقدام کنید.

 

نکته جالب توجه در مورد کلش رویال این است که سوپرسل در ارائه آپدیت بازی به استفاده از برخی شخصیت های کلش آف کلنز پرداخت و بدین شکل از محبوبیت آن در این محصول خود نیز بهره برد تا تاریخچه کلش رویال را به کلش آف کلنز گره بزند.

از ابتدای معرفی کلش رویال خرید و فروش رویال نیز رایج گردید. کسب اکانت با مرتبه بالاتر، پیشرفت سریع، برنده شدن در مسابقات ودرج نام در تاریخچه کلش رویال همه و همه از دلایلی بودند که کاربران را راغب به خرید رویال دیگران می کردند. توصیه ما این است برای در صورتی که قصد خرید رویال و یا فروش آن را دارید از سایت های دارای مجوز استفاده کرده تا بدین شکل معامله شما بدون کوچکترین ریسک انجام شود.

خرید رویال

 

در مقالات بعدی به بررسی کامل بازی کلش رویال پرداخته و راه های مناسبی جهت پیشرفت سریعتر در این بازی مهیج را به شما معرفی خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.


بررسی بازی کلش رویال

در صورتی تجربه بازی کلش آف کلنز را داشته باشید کلش رویال محیط نسبتا آشنایی برای شما خواهد بود.  در ابتدای کار در 7 مرحله تمرینی طرز استفاده از کارت ها به شما آموزش داده شده و سپس وارد بازی اصلی می شوید. در صورتی که به صورت سریع به بررسی بازی کلش رویال بپردازید متوجه سادگی منوی آن شده به طوریکه همه امکانات در یک صفحه گنجانده شده و به صورت اسلاید برای شما به نمایش درخواهد آمد.


 

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس