ثبت آگهی
عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۹/۲۴

بهترین راه برای خرید و فروش رویال

29

خرید و فروش رویال برای بسیاری از گیمرهای این بازی می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. در صورتی که قصد خرید و فروش رویال را دارید و می خواهید در این زمینه به سوالات خود پاسخ دهید پیشنهاد می شود که این مقاله را مطالعه کرده و با بهترین راه انجام این کار آشنا شوید.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۹/۱۷

همه چیز درباره فروش کلش

18

فروش کلش برای کسانی که این بازی مهیج را انجام می دهند می تواند روشی برای کسب درآمد به شمار رود. اما رعایت چه نکاتی در فروش اکانت کلش می تواند برای شما مناسب باشد و اصولا باید از چه راهی برای فروش کلش اقدام کنید؟ در این مقاله به بحث در این موارد خواهیم پرداخت.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۹/۱۷

چه نکاتی در خرید کلش حائز اهمیت است؟

43

خرید کلش شاید بهترین راهی باشد که برای در اختیار گیری یک اکانت جدید می تواند بر سر راه شما وجود داشته باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با خرید کلش آشنا کنیم و اطلاعات لازم را در این زمینه به شما ارائه دهیم. شما می توانید با خرید کلش پیشرفت در بازی را با سرعت بالایی تجربه کنید.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۹/۱۳

راه های مختلف خرید و فروش کلش آف کلنز

11

خرید و فروش کلش آف کلنز امروزه به یکی از محبوب ترین روش هایی تبدیل شده است که برای کسب درآمد از این بازی و یا دریافت اکانت های حرفه ای مورد استفاده است. در این مقاله به صورت تخصصی به بررسی راه های مختلف خرید و فروش کلش آف کلنز می پردازیم.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۹/۰۷

چرا باید برای فروش رویال از کلش مارکت استفاده کنیم؟

13

فروش رویال شاید بتواند راهکاری مناسب برای کسانی باشند که در این بازی در حال فعالیت هستند و می خواهند از طریق بازی کردن درآمد داشته باشند. اما چرا باید برای فروش رویال از کلش مارکت استفاده کنیم؟ در این مقاله به بحث در این مورد می پردازیم و شما را با ویژگی های این سایت آشنا می کنیم.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۹/۰۴

خرید رویال در کلش مارکت

34

خرید رویال برای گیمرهایی که قصد دارند بازی را در سطح حرفه ای آغاز کنند می تواند بهترین گزینه باشد. اما در هنگام خرید رویال باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ در این مقاله به شما مهم ترین نکات را در زمینه خرید و استفاده از رویال خواهیم گفت و بهترین روش خرید را معرفی خواهیم کرد.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۲۶

مزایای خرید و فروش رویال به صورت اینترنتی

20

خرید و فروش رویال به دلیل جذابیت های این بازی در لول ها و سطوح بالاتر می تواند یکی از بهترین راه های جذب شدن به بازی کلش رویال باشد. در این مقاله به بررسی بازی کلش رویال و خرید و فروش اکانت رویال می پردازیم و مزایای خرید و فروش رویال را مورد بررسی قرار می دهیم.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۲۳

بهترین راه های فروش کلش

9

فروش کلش برای گیمرهایی که قصد دارند از راه بازی کردن کسب درآمد انجام دهند می تواند بسیار مناسب باشد. اما بهترین راه برای فروش کلش چیست و اصولا باید چه پارامترهایی را در فروش کلش در نظر داشت؟ در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین راه فروش کلش بیشتر آشنا سازیم و اطلاعات لازم در این زمینه را به شما ارائه دهیم.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۲۰

با بهترین راه خرید کلش آشنا شوید

20

فروشگاه کلش مارکت: خرید کلش برای آن دسته از گیمرهای حرفه ای که می خواهند بازی را به صورت حرفه ای آغاز کنند و یا کسانی که می خواهند پس از مدتی به بازی برگردند ولی اکانت قدیمی خود را گم کرده اند توصیه می شود.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۱۴

پیش نمایش های آپدیت های 2019 کلش آف کلنز

152

کلش آف کلنز محصول اصلی کمپانی سوپرسل به شمار می رود و این شرکت همواره سعی دارد با ارائه راهکارهای مختلف طرفداران این بازی را راضی نگه دارد. سوپرسل با انتشار آپدیت کلش آف کلنز در تابستان و پاییز سال جاری سعی در تزریق هرچه بیشتر هیجان به این را داشت. در این نوشتا به بررسی این آپدیت ها می پردازیم.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۱۱

همه چیز درباره چالش های فصلی کلش آف کلنز

105

یکی از سیاست های سوپرسل در بازی های خود ایجاد وابستگی کاربر به بازی است. یکی از راه های وابستگی در کلش آف کلنز چالش های مختلف بازی به صورت روزانه و ماهانه است که کاربر مجبور است برای تکمیل آنها به صورت مداوم در بازی حضور داشته و به تکمیل آنها بپردازد.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۰۸

خرید و فروش رویال، تحقق یک ناممکن

23

کلش رویال یکی از محبوب ترین بازی های ارائه شده کمپانی سوپرسل است. این بازی در ادامه موفقیت کلش آف کلنز ارائه شده و طرفداران زیادی دارد. بسیاری از کاربران بنا به دلایلی قصد ادامه بازی را نداشته و برخی نیز قصد خرید رویال جدید دارند. ما در این نوشتا به بررسی تمام جوانب خرید و فروش رویال پرداخته ایم.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۰۸

بررسی نکات مهم جهت فروش رویال

31

در بازی کلش آف کلنز سوپرسل با خلاء امکان بازی آنلاین برای کاربران روبرو بود و همین موضوع سبب می شد کاربران از این موضوع ناراضی باشند. امکان مبارزه آنلاین در کلش رویال سبب می شد کاربران سوق زیادی به سمت آن داشته باشند و از طرفی برگزاری مسابقات متعدد سبب شده کاربرانی که در این مسابقات مقام می آورند اقدام به فروش رویال خود نمایند.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۰۴

بررسی نکات مهم جهت خرید رویال

11

اگر از کاربران فضای مجازی باشید حتما تا به حال نام کلش رویال را شنیده اید. این محصول هیجان انگیز کمپانی سوپرسل جهت تکرار موفقیت های بازی کلش آف کلنز ارائه شد. در این سلسله نوشتار قصد داریم علاوه بر بیان نکات آموزشی بازی به موارد مهم در هنگام خرید رویال بپردازیم.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۰۲

بررسی کامل بازی کلش آف کلنز

154

کلش آف کلنز پرطرفدارترین محصول کمپانی فنلاندی سوپرسل است که حدود 9 سال از عرضه آن می گذرد. وجود نکات فراوان در ارتقا Level و رشد سریعتر باعث شد تا به بررسی بازی کلش آف کلنز پرداخته و با معرفی کامل آن کاربران تازه کار را با برخی ویژگی های آن آشنا سازیم.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۸/۰۱

تاریخچه کلش آف کلنز

211

کلش آف کلنز در سال 2012 برای سیستم عامل آی او اس و در سال 2013 برای اندروید عرضه شد. این بازی از همان ابتدا به محبوبیت چشمگیری دست پیدا کرد و باعث مشهور شدن عجیب سوپرسل گردید. تاریخچه کلش آف کلنز سرشار از موفقیت، افتخار و ارقام بزرگ است که همه تصدیق کننده موفقیت سوپرسل در عرضه این بازی است.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۷/۲۹

بررسی کامل بازی کلش رویال

48

کلش رویال یک بازی قابل اجرا روی پلتفرم موبایل و با سبک استراتژیک است. سوپرسل در ادامه موفقیت کلش آف کلنز اقدام به تولید این بازی نمود. کلیت بازی مشابه کلش آف کلنز بوده اما ساختار کلی و جزئیات آن متفاوت است. در این نوشتار به بررسی بازی کلش رویال خواهیم پرداخت.

عکس مقاله

۱۳۹۸/۰۷/۲۸

سیر تا پیاز تاریخچه کلش رویال

55

کلش رویال یکی دیگر از محصولات شرکت سوپرسل است که تقریبا 3 سال پس از کلش آف کلنز عرضه گردید. نکته مهم و تفاوت کلش رویال با کلنز در این است که کلش رویال بیشتر فرد گرا عمل می کند و چندان به کار گروهی وابسته نیست و به اندازه کلش آف کلنز جنجال آفرین و حاشیه ساز نبوده بنابراین تاریخچه کلش رویال نیز با کلنز کاملا متفاوت است.

دسته هامطالب محبوبعکس مقاله

تاریخچه کلش آف کلنز

211        ۱۳۹۸/۰۸/۰۱

عکس مقاله

بررسی کامل بازی کلش آف کلنز

154        ۱۳۹۸/۰۸/۰۲

عکس مقاله

پیش نمایش های آپدیت های 2019 کلش آف کلنز

152        ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

عکس مقاله

همه چیز درباره چالش های فصلی کلش آف کلنز

105        ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

عکس مقاله

سیر تا پیاز تاریخچه کلش رویال

55        ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

لینک های مرتبط
تماس با ما

نشانی

شیراز خیابان زند پاساژ فرجادیان

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

مجوزها

طراحی و توسعه گروه نرم افزاری پارس